Córka Owsiaka opublikowała list. Zaatakowała Krystynę Pawłowicz

Jerzy Owsiak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP
Jerzy Owsiak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP

Po śmierci Pawła Adamowicza Jerzy Owsiak poinformował, że rezygnuje z funkcji szefa WOŚP. Teraz córka Owsiaka w mediach społecznościowych opublikowała emocjonalny wpis. 

W poniedziałek Jerzy Owsiak na specjalnej konferencji prasowej poinformował, że składa rezygnację z funkcji prezesa Fundacji WOŚP. To jego reakcja na zabójstwo prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.

„Osobiście składam rezygnację z funkcji szefa fundacji, czyli z prezesa zarządu WOŚP.” – powiedział Jerzy Owsiak w czasie poniedziałkowej konferencji prasowej. Owsiak zwołał ją tuż po tym, jak lekarze poinformowali o śmierci Pawła Adamowicza.

Córka Owsiaka opublikowała list

W nawiązaniu do ostatnich wydarzeń córka Jerzego Owsiaka opublikowała emocjonalny wpis.

„Po głowie krąży milion myśli a trudno powiedzieć cokolwiek. Moment jest rozrywający i przerażający. Pani Magdzie Adamowicz i wszystkim bliskim Pana Prezydenta chcę powiedzieć… siły, żeby przeżyć tragedię” – zaczęła Ola Owsiak, nawiązując do tragedii, która rozegrała się podczas finału WOŚP w Gdańsku.

Ola Owsiak w opublikowanym na Facebooku liście zaatakowała posłankę Prawa i Sprawiedliwości Krystynę Pawłowicz.

ZOBACZ:
Władze TVN zachwycone. Magda Gessler pobiła kolejny rekord

„Proszę nie mówić kto może zostać, kto ma odejść… Proszę zrobić w końcu coś uprzejmego dla kogokolwiek… Może coś komuś ugotować, pomóc przynieść zakupy, przeczytać bajkę… cokolwiek co przywróci wiarę, że jest Pani człowiekiem. Te słowa kieruje do wszystkich, którzy energię potrafią przekładać, zdaje się jedynie na nienawiść i durną krytykę wobec innych” – czytamy.

11 KOMENTARZE

  1. WOŚP grało by do końca świata i jeden dzień dłużej, gdyby Owsiak tego pięknego przedsięwzięcia nie upolitycznił. Nawet te miliony co sobie, powiedzmy „wypracował” by mu wybaczono

  2. Powiedzmy sobie prawdę. Cokolwiek w naszym kraju nie stworzy się od zera, to i tak zostanie wciągnięte do polityki.Moje dziecko korzystało z aparatury kupionej z WOŚP, bo państwo polskie nie stać na zakup. Dzisiaj byłoby głuche żeby nie orkiestra. ZA TO DZIĘKUJE. JESTEM ZA OWSIAKIEM. Owsiak stworzył PERPETUUM MOBILE i za to państwo powinny być wdzięczne, że taki człowiek jak OWSIAK robi robotę należącą do krawaciarzy z rządu – raczej nieudaczników.Trudno stało się.Zginął człowiek niepotrzebnie.Na miesięcznice była ochrona, policja. Niech rząd się zastanowi do czego dąży.Sami nie potrafią NIC zrobić tylko osądzać.Cały sztab ministrów ledwo co dyszy, a tu jeden człowiek rozbujał na całym świecie taką machinę.Z drugiej strony, jeżeli ci którzy są przeciwko J.Owsiakowi to zabroniłbym korzystania z aparatury i sponsorowania z WOŚP. Nie dorastacie mu do pięt, albo nie macie jaj. Wstyd dla Polski, że w takich kategoriach ocenia się człowieka. Jakby przekazał miliardy do dziury budżetowej na pewno daliby mu spokój.SERDECZNE POZDROWIENIA DLA jURKA OWSIAKA.

  3. NIEODRODNA CÓRECZKA WULGARNEGO, ZAKŁAMANEGO TATUŚKA !!! Owsiak nie zna znaczenia słowa SZACUNEK w stosunku do innych ludzi, szczególnie do kobiet, a sam się go doprasza. SKANDAL !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here