Władze TVN zachwycone. Magda Gessler pobiła kolejny rekord

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje TVN
Magda Gessler, Kuchenne Rewolucje TVN

TVN ma powody do zadowolenia. Program „Kuchenne Rewolucje” jest jednym z najbardziej lubianych przez widzów. Teraz okazuje się, że Magda Gessler pobiła kolejny rekord. Z pewnością umocni to jej pozycję jako gwiazdy stacji. 

Programem, który przyniósł Magdzie Gessler największą popularność, są „Kuchenne Rewolucje”. Jego realizacja wiąże się z ogromnym zaangażowaniem, które doceniają widzowie. Jak się okazuje, prowadzony przez Magdę Gessler format jest maszynką do zarabiania pieniędzy.

Magda Gessler pobiła kolejny rekord

Znana restauratorka to najlepiej zarabiająca dla TVN gwiazda. Stacja na „Kuchennych rewolucjach” osiągnęła przychody na poziomie 230 mln złotych. Według najnowszych badań to najlepiej zarabiający program w polskiej telewizji.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Magda Gessler po raz kolejny została liderką rankingu „Lokomotywy reklamowe”. Jej „Kuchenne rewolucje” zarobiły 232,9 mln złotych. W pierwszej dziesiątce rankingu znalazł się też „Masterchef”. Drugi program z udziałem Gessler zarobił 55 mln zł.

„Treści monetyzowane są poprzez emisję powtórek (ok.godziny 7.00 i 15.00), co w konsekwencji prowadzi do generowania dużej liczby spotów, pod tym względem zajmuje on trzecie miejsce w zestawieniu” – powiedział ekspert rynku TV z domu mediowego MullenLowe MediaHub, który przygotował raport.

Drugie miejsce w rankingu po „Kuchennych rewolucjach” zajmują „Milionerzy” z przychodami z reklam na poziomie 191,7 mln zł. Podium zamyka „Nasz nowy dom” prowadzony przez Katarzynę Dowbor, z wynikiem 125 lmn zł.

ZOBACZ:
Rewolucja w Żabce! Już wkrótce całkiem nowy format sklepów

Gessler zdradziła, co denerwuje ją w Kuchennych Rewolucjach

Magda Gessler przyznała, że praca na planie programu nie należy do najłatwiejszych. Znana restauratorka zdradziła, co wkurza ją najbardziej.

– „Klnę, bo muszę wstawać na nagrania rano i nie ma żadnej opcji, żeby skończyć wcześniej. Jest to zamknięcie jak w klasztorze. Wiadomo, że nie mogę z tego planu uciec. Wkurza mnie okropnie ta dyscyplina, to jest straszne!” – mówi Gessler.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here