Mocne słowa Różalskiego o Smoleńsku. Zdziwił się prowadzący [WIDEO]

Fot. YouTube/wRealu24.pl

Marcin Różalski, zawodnik MMA i K-1, był gościem Marcina Roli w telewizji wRealu24.pl. Podczas rozmowy wygłosił zaskakującą teorię o katastrofie smoleńskiej.

Marcin Różalski to jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce. Popularny „Różal” przez wiele lat reprezentował najlepszą federację w Polsce – KSW. Był jej niekwestionowaną gwiazdą oraz mistrzem wagi ciężkiej. Podczas swoich walk pokonał m.in. Mariusza Pudzianowskiego oraz Fernando Rodriguesa Juniora, którego posłał na deski jednym uderzeniem.

Dziś kariera Różalskiego nieco wyhamowała, jednak zawodnik nadal jest łakomym „kąskiem” dla mediów. Fighter często jest zapraszany do rozmaitych programów. Wszystko ze względu na fakt, iż poglądy, które prezentuje Marcin Różalski, są niezwykle barwne, a niekiedy nawet mocno kontrowersyjne.

Marcin Różalski o Smoleńsku

Kilka dni temu Marcin Różalski był gościem programu wRealu24.pl. W trakcie niemal godzinnej rozmowy zawodnik wypowiadał się na różne tematy. Komentował m.in. nastroje po śmierci prezydenta Pawła Adamowicza. Przy okazji był oburzony faktem, iż po śmierci Lecha Kaczyńskiego było przyzwolenie na hejterskie komentarze, z kolei dziś pilnuje się tego bardzo mocno. „Różal” nazywa to hipokryzją.

Przy okazji zawodnik MMA przyznał, że jego zdaniem w Smoleńsku miał miejsce zamach.

– Ja uważam, że Lech Kaczyński został zabity. Moim prawem jest to, że ja mogę uważać, że to był zamach. Ja rozważnie dobieram słowa – powiedział.

– To nie był przypadek, że cała wierchuszka władzy w Polsce wsiadła do jednego samolotu. Za chwilę później mamy cały zbieg okoliczności. No nie wierzę, po prostu – dodał zawodnik MMA.

– Jak było jak zginął prezydent Kaczyński? Ja się pod tą prezydenturą nie podpisuję, bo ja go nie wybierałem. Mówię o sytuacji. „Zimny Lech”, „Kaczka po smoleńsku”, żarciki. Głupie żarciki, które niekoniecznie mogły śmieszyć brata zmarłego oraz jego rodzinę. To też nie musiało śmieszyć ludzi, którzy z Kaczyńskim byli związani emocjonalnie – stwierdził Marcin Różalski.

ZOBACZ:
To on będzie bronił Stefana W. "Najtrudniejsza decyzja zawodowa"

Występ Marcin Różalskiego w programie Marcina Roli wzbudził spore zainteresowanie. „Różal” nie gryzł się bowiem w język i poruszał wszystkie ciekawe tematy. Bez zabawy w dyplomację.

8 KOMENTARZE

    • Najwięksi idioci to ci którzy widzą zalety tylko swojej partii a nie widzą jej wad. Np lewak widzi same zalety lewicy a wady prawicy i na odwrót

  1. Islam to religia ale Islamizm to jest doktryna. Różnica jest taka że Islamizm pochodzi z najbardziej radykalnych i ortodoksyjnych odłamów, które prawda nie są zbyt okej. Ale to jest tak samo jak katolik i katol. Katolik jest osobą wierzącą i żyje nie narzucając swoich poglądów innym, a katol to osoba która jest bardzo ortodoksyjny i będzie tępił innych bo nie wierzą w to co on, i nie słucha argumentów innych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here