Kolejny wywiad Magdaleny Adamowicz. Potężny cios w stronę TVP


Magdalena Adamowicz udzieliła kolejnego wywiadu. Tym razem rozmawiała z Andrzejem Stankiewiczem, dziennikarzem serwisu Onet.pl. Wcześniej udzieliła wywiadu telewizji TVN24.

Magdalena Adamowicz w rozmowie z serwisem Onet.pl komentowała śmiertelny atak na swojego męża, Pawła Adamowicza. Odniosła się m.in. do swoich słów, gdy po jego śmierci przyznała, że żałobna cisza nie może oznaczać milczenia.

– Miałam na myśli milczenie rozumiane jako przyzwolenie na nagonki. Nie chodzi wyłącznie o nagonki takie, jak wobec Pawła. W ostatnich latach w podobny sposób niszczono wielu ludzi, choćby Andrzeja Wajdę. Robiła to obecna władza, która ma instrumenty prześladowania i niszczenia ludzi – powiedziała żona Pawła Adamowicza.

– Dużo jest dziś nienawiści. Dlatego uważam, że wśród części ludzi było przyzwolenie na takie operacje – dodała.

Magdalena Adamowicz mocno o TVP

Żona Pawła Adamowicza uważa, że wpływ na śmierć jej męża miał wszechobecny język nienawiści. Zrozpaczona kobieta swoje oskarżenia skierowała przede wszystkim w stronę dziennikarzy, którzy pracują dla Telewizji Publicznej.

– Ci, którzy atakowali męża, to nie byli dziennikarze. Ci ludzie nie zasługą na takie określenie. Jeden z takich ludzi wielokrotnie biegał za Pawłem po mieście, wykrzykując obelgi. Przychodził również do pracy mojej mamy, strasząc jej pracowników. Mama musiała uciekać tylnymi drzwiami. To mają być media publiczne? – zapytała Magdalena Adamowicz.

W tym momencie żonie zamordowanego prezydenta Gdańska przerwał prowadzący wywiad, Andrzej Stankiewicz. Zwrócił on swojej rozmówczyni uwagę, iż TVP zapowiedziała, że będzie pozywać wszystkich, którzy sugerują związki Telewizji Polskiej z morderstwem Pawła Adamowicza. Małżonka brutalnie zabitego prezydenta przyznała, że jeżeli TVP ma na to ochotę, może pozwać również ją.

– Trudno, niechaj mnie także pozywa. To jest odpowiedzialność TVP. Ja tak uważam. Mowa nienawiści, sposób pokazywania wpłynął na to, że zabójca wybrał Pawła na ofiarę. Mojego męża zabiły słowa – oświadczyła.

Kolejny wywiad

Przed wywiadem dla Onet.pl Magdalena Adamowicz porozmawiała z telewizją TVN24. Tam również znalazły się gorzkie słowa pod adresem PiS oraz TVP.

– To, co się dzieje, ten hejt, ta nienawiść spowodowała, że on był takim jakby owocem tej sianej nienawiści – powiedziała.

Magdalena Adamowicz oceniła, iż obecny rząd jest „sterowany ręcznie”. Żona Pawła Adamowicza wskazuje że prokuratura i „media reżimowe” nie są niezależne. Magdalena Adamowicz przyznaje, że za życia jej mąż był „grillowany żywcem”.

ZOBACZ:
Żona Adamowicza atakuje PiS. Padło poważne oskarżenie

19 KOMENTARZE

 1. Dużo jest dziś nienawiści. Dlatego uważam, że wśród części ludzi jest przyzwolenie na takie operacje, najbardziej dziwi to co mowi wdowa po Adamowiczu – po prostu nie ma szacunku do smierci meza. Musiala go pewnie nienawidziec, ze wciaz jatrzy.

  • Jątrzy , bo strach zagląda w oczy! Brakło męża-krętacza, więc kto obroni majątek gromadzony w podejrzanych okolicznościach ?

 2. pani Adamowicz jest obecnie gwiazda tvn celebrytka az wstyd sluchac tych bzdur ktora hanbi pamiwc o swoim mezu. Opamietaj sie kobieto .

 3. Pani Adamowicz nie słyszała chyba o grilowaniu dziennikarza Wojciecha Sumlińskiego przez 8 lat przez PO i prezydenta Komorowskiego,jego i jego rodziny. Ciągłe wizyty w prokuraturze, areszt, za bezpodstawne oskarżenia. To było niszczenie człowieka.A mąż p. Adamowicz nawet nie otarł się o areszt, a o nagonce na niego przez GW, Newsweek czy TVN już zapomniała, o usunięciu go z PO i wystawieniu Wałęsy juniora jako kandydata na prezydenta Gdańska nie wspomnę… ale jak zawsze to PiS jest winien.

  • moge jedynie,od siebie dodac,ze milosc tej pani do swojego tlusciutkiego,zwlaszcza finansowo meza,jest farsa! tak maja ludzie podli,pozbawieni chocby jednej ludzkiej cechy wyzszego rzedu. jestem przekonany,ze ta pani,za niedlugo znajdzie sobie innego misia,juz niekoniecznie majetnego,byle byl mlodszy i obdarzony. bagno! zbiera mi sie na wymioty. o,juz rzygam na podloge!

 4. Polecam wszystkim 3 filmy z NTV Niezależnej Telewizji gdzie jest omówione i pokazane klatka po klatce jaką maskaradę odegrano na scenie mordując je męża niby nożem!!! nawet zaproponowano pomoc w uzyskaniu wysokiego odszkodowania od całej hucpy WOŚP ale o tym sza cisza w mediach pro reżimowych TVN POLSAT radio ZET WNET itd…aj waj

 5. Wyśmiewający się z głodującego i zmarłego na progu urzędu Adamowicz, Wojciecha Dąbrowskiego , to była dopiero ZBRODNIA i AUTENTYCZNA mowa NIENAWIŚCI Adamowicza.

 6. nowa celebrytka wywiady jeden za drugim a załoba w dupie. co za sztuczne nakrecanie na siłe nagonki zeby zrobic z tego polityczne zabicie jak ze najstraszniejszej rządzecej parti obecnie hehe szok niech szczeka przekretow narobil to sie boi.

 7. A kto steruje ta kobieta aniol miłości do wszystkich ludzi watpie? Ta kobieta tez jest feste przesiaknieta nienawiscia!!! a kto nia steruje ?wielka mi tragedia mało ludzi ginie na Świecie chodźmy z głodu…nikt zbytnio sie tym nie przejmuje …Robi z siebie ofiare losu następna aferzystka!!!Zauważcie że ma pretensje do ufczesnego rządu i do TVP1 ..No troche pech dla tych dwóch rząd i TVP1 że trafiło na nich …bo jeśli by rządziła opozycja Polska i TVP1 no nie było by zgrzyt…To kto tu nasiakniety nienawiścią 100%Ta wdowa jedna z iluś tam tysięcy wdów…która tylko ona ma żal i pretesje…CZYLI JEST STEROWANA JAK KUKIELKA W TEATRZE!!!! ktoś to wykorzystuje ta sytuacje i sieje antyPolski zamet .Ona smie twierdzic ze TVP I UWCZESNY RZĄD?TVN I TA RESZTA TVN TO ANTY POLSKIE I ANTY LUDZKIE Tv i to te Tv sieją nienawiść wśród Polaków…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here