Hubert Urbański goni Magdę Gessler. Wiadomo, ile zarobił dla TVN

TVN ma powody do zadowolenia. Magda Gessler zarobiła dla stacji 230 mln złotych. Teraz okazuje się, że kolejnym strzałem w dziesiątkę była reaktywacja programu „Milionerzy”. Wiadomo, ile w tym roku zarobił dla TVN Hubert Urbański. Trzeba przyznać, że kwota również robi wrażenie.

Programem, który przyniósł Magdzie Gessler największą popularność, są „Kuchenne Rewolucje”. Jego realizacja wiąże się z ogromnym zaangażowaniem, które doceniają widzowie. Jak się okazuje, prowadzony przez Magdę Gessler format jest maszynką do zarabiania pieniędzy. Stacja na “Kuchennych rewolucjach” osiągnęła przychody na poziomie 230 mln złotych. Według najnowszych badań to najlepiej zarabiający program w polskiej telewizji. Tuż za jej plecami uplasował się Hubert Urbański.

Hubert Urbański goni Magdę Gessler

Drugie miejsce w kategorii najlepiej zarabiających programów również należy do TVN-u. Prowadzony przez Huberta Urbańskiego program Milionerzy osiągnął przychód 192 milionów złotych.

Dobry wynik liderki rankingu jest m. in. wynikiem „primetime’owej” pory powtórek – wyjaśnia z rozmowie z Wirtualnymi Mediami ekspert ds. telewizji w MullenLowe MediaHub, Michał Bakalarczyk. Odświeżony przez TVN format „Milionerzy” stał się w minionym roku sporym hitem. Na jego korzyść zadziałała pora emisji oraz częstotliwość – od poniedziałku do czwartku o godzinie 20:55. Dzięki temu ma oglądalność na wysokim poziomie – wśród wszystkich analizowanych przez nas programów ma największą średnią oglądalność spotu.

Na trzecim miejscy znalazł się program Polsatu Nasz nowy dom prowadzony przez Katarzynę Dowbor. Może poszczycić się zarobkiem w wysokości 125 milionów złotych.

Magda Gessler pobiła kolejny rekord

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl, Magda Gessler po raz kolejny została liderką rankingu “Lokomotywy reklamowe”. Jej “Kuchenne rewolucje” zarobiły 232,9 mln złotych. W pierwszej dziesiątce rankingu znalazł się też “Masterchef”. Drugi program z udziałem Gessler zarobił 55 mln zł.

Kaczyński i Schetyna mają problem. Zostali liderami niechlubnego rankingu

“Treści monetyzowane są poprzez emisję powtórek (ok.godziny 7.00 i 15.00), co w konsekwencji prowadzi do generowania dużej liczby spotów, pod tym względem zajmuje on trzecie miejsce w zestawieniu” – powiedział ekspert rynku TV z domu mediowego MullenLowe MediaHub, który przygotował raport.

Gessler zdradziła, co denerwuje ją w Kuchennych Rewolucjach

Magda Gessler przyznała, że praca na planie programu nie należy do najłatwiejszych. Znana restauratorka zdradziła, co wkurza ją najbardziej.

– „Klnę, bo muszę wstawać na nagrania rano i nie ma żadnej opcji, żeby skończyć wcześniej. Jest to zamknięcie jak w klasztorze. Wiadomo, że nie mogę z tego planu uciec. Wkurza mnie okropnie ta dyscyplina, to jest straszne!” – mówi Gessler.