Magda Gessler ujawniła, o co proszą ją ludzie. „To jest bardzo dziwne”

Magda Gessler Kuchenne Rewolucje TVN
Magda Gessler Kuchenne Rewolucje TVN

Magda Gessler, prowadząca programu „Kuchenne Rewolucje” w telewizji TVN, ujawniła, o co w prywatnych rozmowach proszą ją ludzie. Słowa gwiazdy komercyjnej stacji mogą zaskakiwać.

Magda Gessler prowadzi „Kuchenne Rewolucje” od 6 marca 2010 roku. W programie próbuje ratować upadające restauracje. Pomaga ich właścicielom stanąć na nogi oraz daje im ciekawe pomysły na rozwój ich biznesu. Jej wiedza jest bezcenna, ponieważ Gessler sama jest właścicielką kilku prestiżowych restauracji. Mowa m.in. „U Fukiera”, która w Warszawie stanowi miejsce spotkań największych celebrytów.

W swoich programach Gessler nierzadko spotyka prawdziwe ludzkie dramaty. Rodzinne tragedie, kłótnie, czy inne sprawy, które bardzo często ujawniają prawdziwe dno i prawdziwe powody dramatycznej sytuacji, w jakiej znalazł się dany lokal. Magda Gessler bywa surowa, jednak często wyciąga do ludzi pomocną rękę.

Magda Gessler mówi, o co proszą ją ludzie

Dobre serce Magdy Gessler sprawia, iż lgnie do niej coraz więcej ludzi. Restauratorka cieszy się w naszym kraju ogromną popularnością, co odczuwa szczególnie wtedy, gdy wychodzi z domu. Na ulicach proszona jest m.in. o zdjęcia oraz autografy.

Nie wszyscy jednak zwracają się do prowadzącej „Kuchenne Rewolucje” w tak błahych sprawach. Okazuje się, iż niektórzy z widzów mają o wiele większe wymagania.

W rozmowie z mediami Magda Gessler ujawniła, że ludzie często proszą ją o bardzo dziwne rzeczy. Ja sama przyznaje, niekiedy ma z tym kłopot. Niekiedy zaś prośba danego człowieka przerasta jej możliwości.

– Trudną prośbą, a zarazem wzruszającą jest to, że ludzie chcą się do mnie przytulać – powiedziała Gessler w rozmowie z fakt24.pl.

To jednak nie koniec. Okazuje się bowiem, że niektórzy fani Gessler oczekują od niej… pomocy psychologicznej.

– A często też proszą o taką bardzo zawodową pomoc psychologiczną, co jest bardzo dziwne – powiedziała restauratorka.

W tej samej rozmowie Gessler dodaje, że kiedyś para zwaśnionych kochanków zwróciła się do niej z prośbą o mediację. Chcieli, aby gwiazda telewizji TVN doprowadziła do ich zgody.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here