Włoscy kibice od razu pokochali Piątka! Jest WIDEO

Reprezentant Polski Krzysztof Piątek zachwycił całą Europę. Najpierw strzelał jak na zawołanie w barwach Genui, teraz podpisał kontrakt z AC Milan. Polski napastnik od kilku dni zajmuje miejsce na pierwszych stronach gazet sportowych całej Europy.

Niektórzy twierdzą, że Piątek już wkrótce będzie gwiazdą pokroju Roberta Lewandowskiego. Inni z kolei idą o krok dalej i przekonują, że nowy nabytek drużyny z Mediolanu przewyższy klasą naszego najlepszego obecnie piłkarza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magdalena Adamowicz pod lupą prokuratury. Poważne zarzuty

Krzysztof Piątek już w pierwszych godzinach pobytu w Mediolanie mógł poczuć się doceniony. Dziesiątki kibiców wyczekiwały na niego po tym jak podpisał kontrakt. Nasz reprezentant nie odmówił nikomu. Było mnóstwo wspólnych zdjęć i autografów.

– Jesteś najlepszy! – wykrzykiwano z tłumu. – Dziękujemy, bomber! – krzyczał ktoś inny. Włosi przyjęli Piątka naprawdę ciepło. Ten przekonuje, że już wkrótce na boisku udowodni swoją wartość. A jest ona niebagatelna, bo Genoa otrzymała za niego aż 40 mln euro.

Hubert Urbański goni Magdę Gessler. Wiadomo, ile zarobił dla TVN

Kibice AC Milan pytali też czy Piątek zagra w sobotę przeciwko Napoli. Sam zainteresowany wyraził tylko nadzieję, że trener Gennaro Gattuso da mu szansę. Przypomnijmy, że Krzysztof Piątek jest obecnie w czołówce najlepszych strzelców w Europie, jeśli brać pod uwagę najlepsze ligi.