Włoscy kibice od razu pokochali Piątka! Jest WIDEO

Reprezentant Polski Krzysztof Piątek zachwycił całą Europę. Najpierw strzelał jak na zawołanie w barwach Genui, teraz podpisał kontrakt z AC Milan. Polski napastnik od kilku dni zajmuje miejsce na pierwszych stronach gazet sportowych całej Europy.

Niektórzy twierdzą, że Piątek już wkrótce będzie gwiazdą pokroju Roberta Lewandowskiego. Inni z kolei idą o krok dalej i przekonują, że nowy nabytek drużyny z Mediolanu przewyższy klasą naszego najlepszego obecnie piłkarza.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magdalena Adamowicz pod lupą prokuratury. Poważne zarzuty

Krzysztof Piątek już w pierwszych godzinach pobytu w Mediolanie mógł poczuć się doceniony. Dziesiątki kibiców wyczekiwały na niego po tym jak podpisał kontrakt. Nasz reprezentant nie odmówił nikomu. Było mnóstwo wspólnych zdjęć i autografów.

– Jesteś najlepszy! – wykrzykiwano z tłumu. – Dziękujemy, bomber! – krzyczał ktoś inny. Włosi przyjęli Piątka naprawdę ciepło. Ten przekonuje, że już wkrótce na boisku udowodni swoją wartość. A jest ona niebagatelna, bo Genoa otrzymała za niego aż 40 mln euro.

ZOBACZ!
Hubert Urbański goni Magdę Gessler. Wiadomo, ile zarobił dla TVN

Kibice AC Milan pytali też czy Piątek zagra w sobotę przeciwko Napoli. Sam zainteresowany wyraził tylko nadzieję, że trener Gennaro Gattuso da mu szansę. Przypomnijmy, że Krzysztof Piątek jest obecnie w czołówce najlepszych strzelców w Europie, jeśli brać pod uwagę najlepsze ligi.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here