Magdalena Adamowicz pod lupą prokuratury. Poważne zarzuty

Przed śmiercią Pawła Adamowicza wobec niego i jego żony toczyło się prokuratorskie śledztwo. Jak dowiedzieli się dziennikarze „Wirtualnej Polski”, prokuratura będzie kontynuowała działania. Na wdowie po prezydencie Gdańska ciążą poważne zarzuty. Wszystko wskazuje na to, że Magdalena Adamowicz będzie musiała tłumaczyć się przed sądem.

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce Magdalena Adamowicz będzie musiała tłumaczyć się przed sądem. Z informacji WP wynika, że prokuratura będzie kontynuować śledztwo.

Magdalena Adamowicz pod lupą prokuratury

Magdalenie Adamowicz oraz jej mężowi usłyszeli zarzuty podania nieprawdy w zeznaniach podatkowych za 2011 i 2012 roku.

„Z ustaleń śledztwa wynika, że zataili informacje na temat wysokości swoich dochodów i zysków z wynajmu mieszkań. W ten sposób uszczuplili należny Skarbowi Państwa podatek o ponad 131 tysięcy złotych” – informuje Ewa Bialik, rzecznik Prokuratury Krajowej.

Magdalena i Paweł A. usłyszeli zarzut w związku z nieujawnieniem dochodów. Zarzut ten usłyszeli w sierpniu 2016 r. od funkcjonariuszy skarbowych Pierwszego Urzędu Skarbowego w Gdańsku. W grudniu 2017 r. zarzut ten został uzupełniony o kwotę zaniżonego podatku dochodowego od osób fizycznych w związku z niewłaściwym rozliczaniem dochodu.

Przestępstwo polegało na ukryciu środków pieniężnych poprzez zatajenie ich na rachunkach bankowych. Dotyczyło ponadto zatajenia informacji o dochodach uzyskiwanych z wynajmu mieszkań.

ZOBACZ!
Magdalena Adamowicz pod lupą prokuratury. Poważne zarzuty
”]

Przez to uszczuplili podatek na rzecz Skarbu Państwa w kwocie 130 000 zł – informował Dolnośląski Wydział Zamiejscowy Departamentu do spraw przestępczości Zorganizowanej i Korupcji Prokuratury Krajowej.

Magdalena
Kobieta, która żadnego tematu się nie boi. Angażuje się społecznie, od kilku lat uprawia dziennikarstwo na wielu polach. Napisz do autorki: [email protected]

12 KOMENTARZE

 1. hahahaaa!!! żłoba narodowa haaahaa!!! a teraz ciekawią mnie miny wszystkich tych pseudo żłobników wychwalających krętactwa i oszustwa tak wspaniałych ludzi. Wszyscy ci żałobnicy stali się PO-śmiewiskiem dla reszty normalnie myślących obywateli tego kraju.

  • ze smierci zrobili kabaret.a najsmieszniejsze to to ze prawie swiety,meczennik a własciwie kretacz i oszust .Swiat sie pzrewraca bo okazuje sie ,że tacy ludzie jak on sa wychwalani czyli lubimy kretaczy a nie widzimy albo nie chcemy widziec ze jest zupełnie inaczej

   10
 2. Która kobieta kochająca męża, tydzień po śmierci ma uśmiech na twarzy. Obłuda i wykorzystanie tragedii do osiągnięcia jakiś celów. Nie wiem jakich ?????

  11
 3. Bardzo dobrze, że prokuratura nie zamiata pod dywan takich rzeczy. Od bardzo dawna wiadomo było ,że Adamowiczowie są mocno umoczeni w różne sprawy…

  10
 4. tylko w Polsce z zlodzieji i zdrajcow ,robi sie z nich wielkich ludzi,wmawia sie nam ze zlodziej jest dobry ,a biedak bo nie nakradl ,jest zly

  10

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here