„Polityczna nekrofilia”! Nie uwierzycie, co zrobi żona Pawła Adamowicza

Magdalena Adamowicz Paweł Adamowicz
Magdalena Adamowicz na pogrzebie męża

Śmierć prezydenta Gdańska to tragedia, jakiej nie było na przestrzeni kilku ostatnich lat. Paweł Adamowicz został zamordowany z nienawiści. Choć wydawało się, że jego rodzina będzie teraz unikać mediów, to Magdalena Adamowicz, małżonka polityka, zaczyna w nich brylować.

Krajobraz polityczny Polski po śmierci prezydenta Gdańska do złudzenia przypomina ten, który obserwowaliśmy po katastrofie smoleńskiej. Stopniowa polaryzacja nastrojów po krótkiej chwili refleksji. Mnożą się wzajemne oskarżenia i teorie spiskowe.

Jednakże największe zamieszanie robi osoba, po której najmniej się tego spodziewaliśmy. Małgorzata Adamowicz postanawia bowiem mścić się na partii rządzącej. Jej zdaniem to właśnie propaganda mediów sterowanych przez rząd popchnęła morderce do tak haniebnego czynu.

Magdalena Adamowicz atakuje rząd

Kobieta, którą owdowił Paweł Adamowicz zszokowała wszystkich kilka dni temu. Stwierdziła wówczas, że nie czuje nienawiści do mordercy, ale do dziennikarzy telewizji publicznej. Nazwała ją „telewizją reżimową”, która indoktrynowała Stefana W.

Nie ma wątpliwości, że takie słowa tylko podgrzewają nastroje wśród zwolenników radykalnej opozycji. Jednak na kontrowersyjnych słowach Magdalena Adamowicz nie poprzestaje. Wiele wskazuje na to, że wdowa… wejdzie do polityki. Niemożliwe? A jednak, donoszą o tym nawet media sprzyjające opozycji.

Choć małżonka nieżyjącego prezydenta wciąż dochodzi do siebie i ma w głowie mnóstwo przyziemnych spraw, to medialno-polityczny wir może ją wciągnąć. Od kilku dni sukcesywnie atakuje rząd, co bardzo podoba się politykom opozycji.

Pojawiły się zatem głosy, że kobieta może wystartować w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Te odbędą się już w drugiej połowie maja tego roku. Do tego czasu media antyrządowe bez wątpienia zdążą wypromować Magdalenę Adamowicz. W Platformie Obywatelskiej taki pomysł przyjęto z wielkim entuzjazmem, szczególnie w strukturach pomorskich. Politycy chcą, aby Magdalena Adamowicz kontynuowała to, co robił jej mąż.

– Jest w środowisku taka dyskusja, że potrzebujemy na naszych listach takich osób, które będą nam pomagać w walce z nienawiścią, które będą to gwarantowały swoją postawą. Bez takich ludzi to będzie trudne zadanie. Mamy też posłów, którzy nie przebierają w słowach – powiedział poseł wywodzący się z PO, Jerzy Borowczak. Czy w takim wypadku do wyborów przystąpi również Iwona Hartwich?

Internauci taki ruch Magdaleny Adamowicz już okrzyknęli aktem politycznej nekrofilii. Jest bowiem publicznie znana tylko i wyłącznie dlatego, że tragicznie zginął jej mąż. Na szczęście kobieta nie potwierdziła jeszcze swojej decyzji. Sprawia jednak wrażenie osoby, która niezbyt przejmuje się publiczną krytyką swoich słów.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

13 KOMENTARZE

 1. Dlaczego zezwalacie na plucie naszego rządu tej kobiecie ?. Zamiast przeżywać śmierć męża to daje się omamić opozycji i to nie jest karalne.? Już z oczu jej bije zimno i obojętność. Jeśli ta kobieta ma choć odrobinę godności to wszystkie te oskarżenia odwoła . jeśli nie to …………. zobaczymy jak zareagują odpowiednie władze na te kłamliwe słowa.

  4
  1
 2. Czy można lepiej trafić ?dziennikarz w rodzinie ?? to nie my to dziennikarze kreują …….A żona P. Adamowicza to wykorzystuje ??? nic lepszego nie wymyślono w Polsce jeszcze żeby uniknąć kary ???? po prostu upolitycznic …..I ciągnie się wszystko latami a majątek rozpisuja ????brawo !!!!

  2
  1
 3. „Śmierć prezydenta Gdańska to tragedia, jakiej nie było na przestrzeni kilku ostatnich lat. ” Były. Obrona przed gwałcicielami – zasztyletowani. SPALENIE DZIEWCZYNEK ŻYWCEM W ESCAPE ROOMIE – TEŻ TRAGICZNE. SIEKIERA W GŁOWIE MAŁEJ DZIEWCZYNKI? TEŻ DO CHUJA TRAGICZNE. WIĘC NIE PIERDOLCIE, ŻE NIE BYŁO INNYCH TRAGEDII HIPOKRYCI.

  4
  1
 4. no a jutro z Panią Piterą i Różą jakoś tam powstanie słynne trio Babiniec Egzotyczny a Franz Tim ich przyjaciel szykuje specjalne jakuzzi

 5. W ” piękny ” sposób pani Adamowicz dziękuję obecnemu rządowi za wysłanie samolotu rządowego do Londynu tylko i wyłącznie po nią. Twierdzi, że do zabójcy męża nie czuje nienawiści, ale do rządu PiS jak najbardziej. HIPOKRYTKA !!!!! Kobieto, pochyl się i napraw krzywdy ludziom, wyrządzone przez twojego męża. Takich ludzi w Gdańsku są tysiące.

  4
  1
 6. Nigdy nie było takiej nienawiści wśród Polaków jak za pisowskiego bydła,
  Jednym 500 +,13tki,jakieś 300….A np w PŻM Szczecin wprowadzili zarząd komisaryczny PiS zabrali jubilatki odprawy emerytalne drastycznie obniżone i pensję rejsy dłuższe jakiś brzezicki firmę naprawiał,ot zakłamanie świń przy korycie…mi zabrali ok 40000pln, a córce dali 500,a mnie 13ke…
  Nie dawać jałmużny,tylko uczciwe zarobki i emerytury,nawet za komuny tego nie było…Tym którzy uczciwie np.ponad 40 lat pracowali,ja wyższe wykształcenie, warunki szczególne i co jałmużna,zamiast emerytury,ale kapitał początkowy to już chyba cwaniaki Tuska naliczali…
  Na mundurowych,Rydzyka i dla siebie mają…

  1
  1

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here