Przerażająca teoria. To oni zlecili zabójstwo Adamowicza?

25
Paweł Adamowicz - zabójstwo
Paweł Adamowicz - zabójstwo

W poniedziałek 14 stycznia zmarł prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. Jego śmierć wstrząsnęła nie tylko Polską i Europą, ale całym światem. Pogrzeb polityka relacjonowały największe media nawet za oceanem. Czy zabójstwo było zlecone?

Gdy Polacy tradycyjnie zajęci byli dyskusjami o zasadności funkcjonowania WOŚP, ze stolicy Pomorza nadeszły wieści mrożące krew w żyłach. Podczas tradycyjnego puszczania „światełka do nieba” śmiertelnie raniony nożem został Paweł Adamowicz.

Paweł Adamowicz – zabójstwo

Podczas 27. finału WOŚP w Gdańsku na scenę wtargnął napastnik uzbrojony w nóż. Zadał trzy ciosy Pawłowi Adamowiczowi. Ratownicy medyczni podjęli reanimację jeszcze na scenie i następnie zabrali go do Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku. Niestety, zmarł następnego dnia.

To zabójstwo zapamiętamy na lata. Z kolei Stefan W. zapisze się czarnymi zgłoskami w historii Polski i WOŚP. Gdy emocje po tragedii trochę już opadły, dobiegają do nas wstrząsające informacje. Otóż mnożą się teorie na temat tego, że zabójstwo prezydenta mogło zostać zlecone.

Dają im wiarę nie tylko coraz liczniejsi internauci, ale i dziennikarze czy publicyści. Co jeszcze ciekawsze, głównymi podejrzanymi nie są politycy PiS czy narodowcy. Wielu dostrzega za to tropy prowadzące do kolegów zmarłego prezydenta.

To była publiczna egzekucja?

– Scenariusz egzekucji jest prawdopodobny. Scenariusz publicznej egzekucji, w sposób tak zaaranżowany, żeby nie budziło to żadnych wątpliwości i natychmiast zamykało śledztwo. Mamy sprawcę, mamy narzędzie zbrodni – mówi Grzegorz Braun.

– Adamowicz był uwikłany tak głęboko i rozlegle, w układ gdański i różne inne układy […] – uzasadnia polityk. Jego słowa potwierdzają dziesiątki tysięcy internautów. Przypominają słowa Grzegorza Schetyny z marca ubiegłego roku. Mówił wówczas, że „Paweł Adamowicz podejmuje decyzje bez Platformy i musi za to zapłacić”. Szczególnie ostatnie słowa tego zdania mrożą krew w żyłach w obliczu tej strasznej tragedii.

ZOBACZ:
"Polityczna nekrofilia"! Nie uwierzycie, co zrobi żona Pawła Adamowicza

Dodatkowym paliwem dla piewców tych teorii jest fakt, że media antyrządowe i „ich” politycy zaczynają wykorzystywać morderstwo do swoich celów. Nasilają się bowiem ataki na telewizję publiczną, obóz rządzący i prawicę ogółem.

Nikt jednak nie szuka w tej sytuacji zastosowania starego jak świat powiedzenia: Is fecit cui prodest (ten zrobił, kto skorzystał). A bez wątpienia skorzystała Platforma Obywatelska, która nie chciała Adamowicza na stanowisku prezydenta Gdańska. Kandydat Koalicji Obywatelskiej, Jarosław Wałęsa, wyraźnie przegrał z wieloletnim gospodarzem tego miasta.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

25 KOMENTARZE

 1. ale odkrycie…rychło w czas. Prawda objawiona już godzine PO egzekucji. Is fecit cui prodest – fakt jest jednoznaczny. Można byłoby się POkusić o tezę o POwiększenie grupy zleceniodawców ale z pewnością nie z prawej strony. Dodajmy FSB, gangi, oraz wdowę :-D . Stary zostawił kupę siana i długi wobec US. Kiedy P.A. wygrał wybory na złość PO, wiedizał że wydany zostanie na niego wyrok, miał przecież za kołmnieżem grubo naftykane. Niezdążył złożyć Min. Ziobrze propozycji, by jako świadek koronny świadczyć przeciwko szwabskiej lewicy, zinfiltrowanej przez sowieckie tałatajstwo putinowskiej wierchuszki w zamian za „umorzenie” lub wręcz skazanie na bycie świadkiem koronnym w „sprawie”. Skręcający w prawo P.A. stał się zagrożeniem dla bandyctwa POlitycznego w krainie pomorskiej – dokonał w świetle ich mniemania „zdrady” więc jak ze zdrajcą, postanowiono go za zdradę zlikwidować. Więzienia sa nie od dziś POd panowaniem PO, to już wiadomo od dawna…wyszkolenie kilera nie było problemem, wystarczyło tylko takowego znaleźć. Dzieki tresowaniu i indoktrynacji przez media – TVN 24 – przykładowo, zaprogramowano osobnika do czynu. To był taki „mandżurski ochotnik” – wszystko działo się poza jego świadomością stąd jego zchiozofreniczne odchyły – KGB stosowała te metody w czasie „zimnej wojny” i stosuje nadal. Prawdopodobnie co jest możliwe w celu zachowania tajemnicy zleceniodawcy wyroku będą chcieli POzbyć się świadka – wykonawcę wyroku – w celu zapobierzenia wycieku informacji. I będzie to kolejne „samobójstwo”. Dla przyPOmnienia, w trakcie POgrzebu P.A.- zleceniodawcy se siedzieli w pierwszym rzędzie ! A teraz prawda – to wszystko to fake news – P.A. żyje a caly ten teatrzyk odegrano dla gawiedzi tylko PO to by namieszać, tam nie lała sie krew !!!!!!! TOTALNA REŻYSERIA – w bazylice nikt nie POdda ekshumacji ciała P.A. bo mu klecha nie POzwoli. Tam stoji pusta trumna !!! – może być taka mozliwość ?

  • Kontynuując posta…odnośnie zaaranżowanego zabójstwa, dla potrzeb bezpieczeństwa RP. W pierwszym rzedzie bazyliki w trakcie POgrzebu, siedzieli najbardziej osr…ni. To gdzie jest P.A. ? Jeśli nie ma go w trumnie to jest…W Starych Kiejkutach ! I co on tam robi ? To proste – zeznaje. :-D

   • Raczej należy zadać sobie pytanie. Z kim na pokładzie odleciał samolot do Anglii, niby p żonę prezydenta w dniu jego zabójstwa, jak się rozpętało zamieszanie. Przecież rządowego, specjalnego samolotu nikt nie sprawdza tak jak zwykłego pasażerskiego. Podobnie było z Kulczykiem. Jak mu się grunt pod nogami zaczął palić to zaprogramował swoją niby śmierć.

   • To wszystko ustawka. Paweł Adamowicz żyje.. Zobaczcie film podczas ataku. Ktoś na 1 sekunde przed wbiegnięciem nożownika krzyczy „Miłosz!” potem zaczyna się atak, kilka sekund później prawdopodobnie ta sama osoba co krzyczała „Miłosz” oddaje mu mikrofon. A on przedstawia się jako Stefan Miłosz a nie Stefan Wilmont.. Do tego reanimacja bez kropli krwi. Inny film na , którym widać jak Adamowicz siedzi na scenie , gdzie z rozciętą aortą na pewno by leżał na ziemi.. Nie chciał skończyć jak LEPPER to musiał uciekać..

  • Kontynuując dalej tą wypowiedź pragnę dodać iż mieszkam w Gdańsku 35 lat i z targu węglowego bliżej położony jest szpital za urzędem miejskim Mikołaja Kopernika niecały kilometr po co wieźli go do uniwersytetu Klinicznego gdzie praktycznie rzut beretem jest szpital w którym też miałem operację przeprowadzonom proste bo potrzebowali czasu na wywiezienie Adamowicza w bezpieczne miejsce fakt drugi na filmie ataku widzimy jak jest przeprowadzona pierwsza pomoc przez masaż serca ratownik medyczny nie będzie wykonywał masażu serca gdy jest rana Głęboka okolicy serca fakt 3 po śmierci Adamowicza nagle zostaje uniewinniony człowiek który miał sprawę w Amber Gold daje do myślenia w wiadomościach pokazali przeprowadzą rzekomego zabójcę to jest inna osoba to jest wyłącznie tylko moja teoria i przypuszczenia

   • Ja Krzysztof cofam wszystko co napisałem na temat śmierci Adamowicza proszę usunąć wszystko co jest z tym związane Wpisz ten zamieściłem 26 stycznia 2019 roku o godzinie 22:24 serdecznie przepraszam całą rodzinę Adamowicza i wszystkich Polaków Mam nadzieję że mi to wybaczy dziękuję

 2. kosiar jak kazdy petriota ipseudokatoilk ma mozd wyprany przez rezimowa tvpis inne tego typu od zrzeczy . w sieci tepoty . wiec twoje wypociny nikogo nie dziwia

 3. „Jego śmierć wstrząsnęła nie tylko Polską i Europą, ale całym światem. ” No chyba was za bardzo poniosło. Dodajcie jeszcze, że całą Galaktyką.

 4. fikcyjne zabojstwo ,pogrzeb bez trupa ,szybka kremacja ,calosc to fake ,klania sie casus kulczyka ,delikwenta wycofano z obiegu ,i gdzies tam na hula gula czy innych mauritiusach odpoczywa sobie,,saczac lyskacza,,

 5. zabili go i uciekł.czy tez nie uciekł jedno jest pewne w czasie podjarki zabójstwem jedni oskarża drugich i moncom się na zachodzie a drudzy kombinowali jak tu ukraincom głębiej w bupe wejść.

 6. Szanujcie innych ludzi tak jak byscie chcieli byc szanowani !!!wasze gdybanie wyxchodzi mi juz bokami zastanowcie sie poco te artykuły sa pisane po to zeby Was Nas wszystkich poróżnic !!!

  • Nie tylko w wielkiej rozpaczy ale nawet przemawiać by nie mogła. Co to musiała być za gra. Córka nic lepsza gdzie łzy nie lada jeden dzień minął.od wiesci A tu żadnej łzy…. Co najmniej dziwne.

 7. Moja teoria jest taka że Adamowicz był za młody żeby w tak poważnym mieście wygrać wybory bez tzw. pleców. Jest oczywiste że wystawili tam młodziaka bo kimś takim się dobrze steruje. Potem Adamowicz obrósł w piórka i wycofał a raczej chciał się wycofać z układu ale wiadomo że z takich układów się nie wychodzi…..

 8. teoria wcale nie spiskowa…bardzo ciekawy temat
  ..brak jeszcze info kim był zabójca -kierowca ojca Stefana W i dlaczego za zabicie człowieka ..rozjechanie go na drzewie dostał tylko zawiasy..bardzo dużo pytań – jak i tego kto sponsorował Stefanowi W zagraniczne wyjazdy i z kim tam dokładnie przebywał

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here