George Soros w furii. Kaczyński idzie na całość ws. Radia Zet

George Soros Jarosław Kaczyński
George Soros Jarosław Kaczyński

Oczy świata znów zwrócą się na Polskę. Prezes Prawa i Sprawiedliwości wypowiedział bowiem wojnę bodaj najbardziej wpływowemu człowiekowi na świecie. Jarosław Kaczyński kontra George Soros. Czy Radio Zet zostanie tubą propagandową wrogich Polsce ludzi?

Jeszcze kilka lat temu tylko nieliczni z nas zdawali sobie sprawę, kim jest Soros. To amerykański multimiliarder żydowskiego pochodzenia, spekulant finansowy, piewca skrajnego liberalizmu, donator środowisk proimigracyjnych i LGBT.

Jarosław Kaczyński vs George Soros

W świadomości Polaków zaistniał na dobre, gdy do władzy w naszym kraju doszło konserwatywne ugrupowanie Prawo i Sprawiedliwość. Ludzie Sorosa w Polsce mieli do tego nie dopuścić, jednak zawiedli. Nieoficjalnie mówi się, że za wieloma protestami i prowokacjami mogli stać ludzie opłacani właśnie przez Sorosa.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Historyczne słowa Morawieckiego. W Berlinie będą wściekli

Ponadto udowodniono, że George Soros zdestabilizował sytuacje w wielu krajach. Multimiliarder ma ogromne wpływy. W Polsce działają jego fundacje, m.in. Fundacja Batorego, Otwarty Dialog czy HejtStop. Wszystkie solidarnie uderzają w rząd.

ZOBACZ:
Wojewódzki wie, dlaczego niektórzy go nienawidzą
ZOBACZ:
Historyczne słowa Morawieckiego. W Berlinie będą wściekli

Teraz Soros podejmuje próbę poszerzenia swoich wpływów w Polsce poprzez wykupienie stacji Radio Zet. Wespół ze spółką Agora (wydawca m.in. Gazety Wyborczej), której jest udziałowcem. Jedna z najpopularniejszych rozgłośni w Polsce stałaby się w rękach ludzi Sorosa potężną bronią. Mogliby do granic możliwości podgrzewać nastroje. Organizacja gigantycznych zgromadzeń antyrządowych i wyolbrzymiania problemów stałaby się jeszcze łatwiejsza. Wie o tym Jarosław Kaczyński.

Radio Zet w rękach Sorosa?

Prezes PiS wielokrotnie powtarzał, że oddawanie znaczących mediów w ręce zagranicznego kapitału jest bardzo niebezpieczne. Przekazał zatem, za pośrednictwem swojej rzeczniczki, Beaty Mazurek, że George Soros nie ma w Polsce czego szukać.

Przekaz jest krótki i zrozumiały. – Prezes Kaczyński uważa, że Państwo powinno zrobić wszystko, by spekulanci giełdowi nie zwiększali wpływu na rynek medialny. Celem Polski i powodem do nadzoru nad rynkiem organów powinno być zwiększenie udziału kapitału polskiego i troska o pluralizm – przekazała Beata Mazurek. Wiele wskazuje zatem na to, że Radio Zet trafi w polskie ręce, nawet gdyby państwo musiało się licytować z multimiliarderem.

Eurozet został wystawiony na sprzedaż kilka miesięcy po kupnie go przez Czech Media Invest od francuskiego koncernu Lagardere. W skład grupy kapitałowej Eurozet wchodzą m.in. Radio Zet, Chillzet, Antyradio i Meloradio. Od wakacji właścicielem tego holdingu medialnego jest – poprzez spółkę zależną od Chech Radio Center – czeski koncern Czech Media Invest (CMI).

Serwis Wirtualne Media podał, że 40 proc. udziałów Eurozetu ma przejąć Agora, zaś 60 proc. – czeska spółka SFS Ventures. Jej mniejszościowy udziałem, amerykańska firma Salvatorska Ventures LCC, należy do funduszu Media Development Investment Fund (MDIF), wspieranego z kolei finansowo przez George’a Sorosa.

8 KOMENTARZE

 1. Ciągle się zastanawiam, co takie ścierwa mają do szukania w Polsce Naszej. Jakim PRAWEM CI BANKSTERZY ŚWIATOWI, PRZESTĘPCY, GIGANTYCZNI ZŁODZIEJE kręcą swoje śmierdzące pejsate lody w NASZEJ !!! Polsce. Dlaczego pozwalamy tym s…..synom na tę przestępczą działalnosć. Nie ma na nich bata ?! Nie można tego badziewia, tych bandytów, spekulantów, złodziei, tych wstrętnych banksterów wyp…ić raz na zawsze z Naszej Polski?! To te sorosoy, i im podobne mendy są źródłem wszelkiego zła na tym naszym łez padołku. JAK DŁUGO JESZCZE ?! JAK DŁUGO ?! szatański syf. czyniciele zła! żmijowe plemię.

  • Oni pchają się tam gdzie Państwo jest słabe i prawo nie funkcjonuje.
   Mają łatwy dostęp po przez skorumpowanych polityków oraz działającej V-kolumny lewackich redaktorków.
   Są w stanie w każdym słabym państwie zrobić wszystko, mają swoje wtyczki na wszystkich szczeblach władzy, jak będzie ich interes tego wymagał są gotowi do wywołania rewolucji a nawet wojny.
   Po prostu trzeba być czujnym i nie ulegać propagandzie, która zalewa nas z każdego informacyjnego źródła.

  • Zupelnie potwierdzam,sa to naprawde zwolennicy szatana,chca sie utrzymac przy wladzy,bo wiedza ,ze ich koniec sie przyblizyl.Nie rozumie dlaczego sie tym pseudoludziom pozwala wtracac sie w cudze sprawy.Do piekla raz na zawsze z nimi i powyrzucac ich z kazdej ziemi

 2. Bo im za to płacą, nie zauważyłeś w naszym sejmie jest 3/4 żydków chazarskich i to oni rządzą , niby przed kamerami sie żrą ale za kulisami wódę piją i obmyślają jak by tu nam śrubę dokręcić. I DZIWIĘ SIE NARODOWI ŻE NIE ZAPROSTETOWAŁ JAK WE FRANCJI.

 3. Dlatego nie warto słuchać tego co jest cudze,lepsza własna sucha skórka od chleba niż cudze torty…;)I da się żyć!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here