Fatalny stan Ryszarda Kotysa. Serialowy Paździoch potrzebuje teraz wsparcia

0
Ryszard Kotys, gwiazdor serialu Świat według Kiepskich
Ryszard Kotys, gwiazdor serialu Świat według Kiepskich

Bardzo smutne wieści z życia gwiazdora serialu „Świat według Kiepskich”. Ryszard Kotys, którego większość Polaków zna raczej jako Marian Paździoch, ma coraz większe kłopoty zdrowotne. Fani bardzo niepokoją się o niego, aktor ma już 86 lat.

Ten znany aktor rozśmiesza widzów w kultowym sitcomie Polsatu nieprzerwanie od 1999 roku. Dziś już trudno wyobrazić sobie „Kiepskich” bez postaci wścibskiego sąsiada, na którego Ferdek – główny bohater – narzeka na każdym kroku.

Choć Ryszard Kotys kojarzy nam się ze śmiesznymi scenami, to jego obecna sytuacja bynajmniej zabawna nie jest. Już kilka miesięcy temu media informowały o jego poważnych kłopotach zdrowotnych. Teraz pojawiają się informacje jeszcze smutniejsze.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Fortuna do zgarnięcia! Biedronka da Ci 100 tys. zł! Wystarczy że…

Bo o ile jeszcze do niedawna aktorowi sporadycznie zdarzało się „zapomnieć głowy”, to teraz sytuacja jest jeszcze bardziej poważna. Jak informują bowiem media (pikio.pl), żona Kotysa (Kamila Sammler) boi się o niego do tego stopnia, że nie zostawia go samego w domu.

Ryszard Kotys, gwiazdor serialu Świat według Kiepskich, o swojej chorobie

Ryszard Kotys latem zapewniał, że już czuje się lepiej i chce nadal grać w serialu „Świat według Kiepskich”. To bardzo ucieszyło jego wieloletnich fanów. Jednakże relacje o szczególnej uwadze, jaką musi poświęcać mu żona, nie napawają optymizmem.

Za pozytyw można uznać natomiast fakt, że aktor w ogóle tak bliską osobę posiada. Po długim okresie samotności opowiadał, że przestał wierzyć w prawdziwą miłość. Mogło mu się wtedy wydawać, że już do końca będzie sam. Pewnego dnia spotkał jednak swoją obecną towarzyszkę życia.

– Ujrzałem ją, będąc w Opolu. Grała Rachelę w „Weselu”. Ma wszystkie najlepsze cechy, jakie można spotkać u kobiety. Jest urodziwa, czuła i opiekuńcza – wspominał Ryszard Kotys. Kobieta jest 26 lat młodsza od Kotysa. Są po ślubie i mają syna – Eryka.

Jego choroba przybiera naprawdę przerażające oblicza. – To prawda, gubię się dosłownie wszędzie. Wychodząc z jakiegoś mieszkania, nie mogę trafić we właściwe drzwi, a idąc do kogoś, nie kieruję się na klatkę schodową tylko do piwnicy. Wtedy jestem potwornie przerażony – relacjonował już w ubiegłym roku Ryszard Kotys.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here