Magda Gessler z prostymi włosami. To koniec pewnej epoki [ZDJĘCIE]

Magda Gessler
Magda Gessler

Z czym większość Polaków kojarzy prowadzącą programu Kuchenne Rewolucje w TVN? Kontrowersyjny styl prowadzenia show, rzucanie garnkami, oryginalne pomysły na aranżacje lokali i… kręcone włosy. Nic więc dziwnego, że zmieniając fryzurę po tylu latach, Magda Gessler zszokowała wielu.

Gwiazda TVN miała loki od zawsze. Bujna fryzura była jednym ze znaków rozpoznawczych znanej restauratorki. Prawdopodobnie nikt z nas nie byłby w stanie wyobrazić sobie, jak Magda Gessler wygląda z prostymi włosami.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oburzające. Biedronka ohydnie okłamała Polaków [ZDJĘCIE]

I pewnie wielu z jej fanów wolałoby w ogóle tego nie wiedzieć. Niezadowolenie widać na instagramie autorki Rewolucji. Wielu komentujących przekonuje, że Gessler o wiele lepiej wygląda w „naturalnych”, kręconych włosach.

Ponadto pojawiły się sugestie, że Magda Gessler nie powinna zamieszczać zdjęć, na których wygląda tak niekorzystanie. Na zamieszczonej fotografii gwiazdda TVN sprawia wrażenie wykończonej podróżą. Ma podkrążone oczy.

Jednakże pojawiły się również pozytywne opinie. Fani, którym spodobał się ten image Magdy Gessler doceniają „naturalne piękno”. – Tak wygląda pani najładniej – napisał jeden z fanów. Faktem jest jednak, że brak loków sprawia, że objętość włosów wydaje się być znacznie mniejsza. A do takiego widoku, w przypadku Gessler, trudno jest przywyknąć.

Magda Gessler w prostych włosach
Magda Gessler w prostych włosach / fot. Instagram

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here