Szok! Wyciekło nieznane nagranie z ataku na Adamowicza

Paweł Adamowicz
Paweł Adamowicz

Właśnie w sieci pojawiło się nieznane nagranie z momentu ataku na Pawła Adamowicza.

Minęły już ponad 2 tygodnie od ataku na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Stefan W. wbiegł na scenę podczas gdańskiego finału WOŚP i trzykrotnie ugodził polityka nożem. Dzień później Adamowicz zmarł. Ta tragedia wstrząsnęła światową opinią publiczną.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oburzające. Biedronka ohydnie okłamała Polaków [ZDJĘCIE]

W sieci już kilka minut po ataku pojawiły się dziesiątki nagrań z momentu zdarzenia. Wszystkie jednak przedstawiały sytuację z mniej więcej tej samej perspektywy, czyli sprzed sceny. Jak wiemy, z perspektywy widowni widać było niewiele.

Mogliśmy zobaczyć jedynie moment, w którym Paweł Adamowicz rzekomo upada. Tuż po tym doskakują do niego ratownicy medyczni i rozpoczynają intensywną reanimację. Jednakże w sieci pojawiło się właśnie nagranie, na którym widać inny przebieg zdarzeń.

Dla wielu dodatkowo zastanawiający jest fakt, że ani na nożu, ani w żadnym innym miejscu nie jest widoczna krew. Poniżej moment ataku na Pawła Adamowicza z innej perspektywy.

W TYM MIEJSCU DWUKROTNIE WSTAWILIŚMY OKNO Z NAGRANIEM. Zostało usunięte na prośbę Komendy Głównej Policji.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

50 KOMENTARZE

 1. Naczynia krwionośne pod wpływem stresu mogą się obkurczyć – znane są przypadki, że pociąg obetnie nogi pasażerowi a człowiek przeżywa pomimo pomocy po upływie kilku minut. Podobnie mogło być i w tym przypadku, co może tłumaczyć brak rozbryzganej krwi. Mnie zastanawia celowość reanimacji uciskowej przez dłuższy czas przy ramach kłutych – przecież takie uciskanie wypompowywuje krew z człowieka do wnętrza jamy brzusznej

  4
  1
  • Człowieku SABA byles tam widziałeś to ? On siedzi teraz na jakiś wyspach popijając sobie drinki z palemką oglądając sobie własną śmierć z milionami na koncie smiejac się z calego społeczeństwa A na „jego”pogrzebie możliwe że był pochowany ktoś inny . zwróć uwagę na żonę i córkę które nawet nie uronily łzy A po pogrzebie wyjechały . śmiechu warte . A przy ranach kutych prowadzić resuscytacje żeby pobudzić krążenie i się wykrwawił ?

   7
   2
 2. Co wy wypisujecie co za aneby umysłowe .. dostał ciosy a ten co przebiegł stracił mu okulary on poprawił a facet pyta nawet go bo widać podejrzewam czy coś się stało ? On daje jest ręka ze nic , szok i adrenalina po prostu później już padł

  1
  1
 3. Ciężko cokolwiek powiedzieć na ten temat. Szok to też mógł się przyczynić do tego,że nie czuł jeszcze bólu .Jedynie Bóg wie co się tam stało, ludzie już sami nie wiedzą co o tym myśleć przez to zachowanie żony.Kręci się wszędzie jest jej pełno to nie przystoi wdowie a do tego wtrąca się do polityki i gada bzdury.

  • Będą starali się za wszelką cenę usunąć niemamy aż takiego wpływu na to bo każdy będzie i tak myślał że został „zamordowany”

   2
   1
 4. A nie zastanawiał Was ten samolot, który rzekomo poleciał po żonę Adamowicza podczas kiedy z Londynu odbywa się co najmniej kilka lotów rejsowych dziennie… Czy ten samolot przypadkiem nie był po to aby Pana A po cichu „wyfrunąć”? Nigdy się nie dowiemy co tam się dzieje u góry w „układzie zamkniętym”. Mógł przecież dostać „ultimatum”… W obliczu zagrożenia karnego ciążącego nad jego osobą staje się to nie tyle realne co możliwe…

  5
  1
 5. Człowieku SABA byles tam widziałeś to ? On siedzi teraz na jakiś wyspach popijając sobie drinki z palemką oglądając sobie własną śmierć z milionami na koncie smiejac się z calego społeczeństwa A na „jego”pogrzebie możliwe że był pochowany ktoś inny . zwróć uwagę na żonę i córkę które nawet nie uronily łzy A po pogrzebie wyjechały . śmiechu warte . A przy ranach kutych prowadzić resuscytacje żeby pobudzić krążenie i się wykrwawił ?

  4
  1
 6. Ludzie,czy Wy sobie zdajecie sprawę co robicie ?! To już naprawdę ciężka psychoza .Ublizacie wszystkim ty co robili wszystko by ratować życie,ublizacie tym wszystkim urzędnikom którzy są sumieniu iprawidlowo wykonują swoją pracę,Nikogo nie oszczedzicie po drodze,aby tylko potwierdzić swą chora tezę,to już zakrawa na psychoza.zastanówcie się. Pozdrawiam

  2
  2
  • To prawda nasi rodacy niektórzy mają tak poczochrane umysły jak u niektórych fryzury swoją nienawiścią podsycaja ogień w piekle a tam coraz więcej potrzeba miejsca …….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here