Znany celebryta zaskakuje. „Poszedłbym na imprezę z Jarosławem Kaczyńskim”

Fot. Wikimedia/Aargambit

Świat polityki i show biznesu nieustannie się przeplata. Mimo, że przywykliśmy do polityków w roli celebrytów i gwiazd wypowiadających się na tematy polityczne, to niektóre sytuacje wciąż są zaskakujące. Tak jest i w tym przypadku. Przemek Kossakowski przebił się do mediów z nietypowym wyznaniem.

Przemek Kossakowski jest znanym celebrytą, a prywatnie partnerem życiowym Martyny Wojciechowskiej. Został jednym z największych znawców praktyk rozmaitych jasnowidzów, uzdrowicieli i szamanów.

Jego program zatytułowany “Kossakowski. Szósty zmysł”, emitowała telewizja TTV. W jednym z odcinków swojego programu postanowił przyjrzeć się znachorom, którzy zajmują się polityką.

„To już oficjalne, światem rządzą magowie! Działają w ukryciu, często na najwyższych światowych stanowiskach. Są obecni nawet w polskiej polityce. Nie wierzycie? Zapytajcie Lwa Gerszmana. Jest lepszy niż nasze polskie CBA, nie ukryje się przed nim żaden, nawet najmroczniejszy sekret” – czytamy w opisie odcinka.

„Na spotkanie z Lwem, Przemek zabiera zdjęcia Donalda Tuska. Janusza Palikota i Jarosława Kaczyńskiego. Jak myślicie, który z nich ma kontakty z czarną magią?”.

Przemek Kossakowski: „Poszedłbym na imprezę z Jarosławem Kaczyńskim”

Przemek Kossakowski na potrzeby programu „Szósty zmysł” w TTV spotkał się z cieszącym się lokalną sławą serbskim znachorem. Podróżnik pokazał wówczas uzdrowicielowi zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego. Szeptun na widok prezesa Prawa i Sprawiedliwości odskoczył momentalnie od zdjęcia.

To jeszcze bardziej pobudziło ciekawość podróżnika. Od tej pory Kossakowski zaczął snuć marzenia o wybraniu się z Jarosławem Kaczyńskim na imprezę. Podróżnik przekonuje, że prezes PiS jest fascynującą osobowością.

ZOBACZ:
Rzecznik Trzaskowskiego skompromitował się na Twitterze. Internauci bezlitośni

Czy celebryta spróbuje zaprosić Jarosława Kaczyńskiego na wspólne wyjście? Patrząc na dotychczasowy dorobek medialny Kossakowskiego, nie można wykluczyć takiej możliwości.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here