Znany celebryta zaskakuje. „Poszedłbym na imprezę z Jarosławem Kaczyńskim”

Fot. Wikimedia/Aargambit

Świat polityki i show biznesu nieustannie się przeplata. Mimo, że przywykliśmy do polityków w roli celebrytów i gwiazd wypowiadających się na tematy polityczne, to niektóre sytuacje wciąż są zaskakujące. Tak jest i w tym przypadku. Przemek Kossakowski przebił się do mediów z nietypowym wyznaniem.

Przemek Kossakowski jest znanym celebrytą, a prywatnie partnerem życiowym Martyny Wojciechowskiej. Został jednym z największych znawców praktyk rozmaitych jasnowidzów, uzdrowicieli i szamanów.

Jego program zatytułowany “Kossakowski. Szósty zmysł”, emitowała telewizja TTV. W jednym z odcinków swojego programu postanowił przyjrzeć się znachorom, którzy zajmują się polityką.

„To już oficjalne, światem rządzą magowie! Działają w ukryciu, często na najwyższych światowych stanowiskach. Są obecni nawet w polskiej polityce. Nie wierzycie? Zapytajcie Lwa Gerszmana. Jest lepszy niż nasze polskie CBA, nie ukryje się przed nim żaden, nawet najmroczniejszy sekret” – czytamy w opisie odcinka.

„Na spotkanie z Lwem, Przemek zabiera zdjęcia Donalda Tuska. Janusza Palikota i Jarosława Kaczyńskiego. Jak myślicie, który z nich ma kontakty z czarną magią?”.

Przemek Kossakowski: „Poszedłbym na imprezę z Jarosławem Kaczyńskim”

Przemek Kossakowski na potrzeby programu „Szósty zmysł” w TTV spotkał się z cieszącym się lokalną sławą serbskim znachorem. Podróżnik pokazał wówczas uzdrowicielowi zdjęcie Jarosława Kaczyńskiego. Szeptun na widok prezesa Prawa i Sprawiedliwości odskoczył momentalnie od zdjęcia.

To jeszcze bardziej pobudziło ciekawość podróżnika. Od tej pory Kossakowski zaczął snuć marzenia o wybraniu się z Jarosławem Kaczyńskim na imprezę. Podróżnik przekonuje, że prezes PiS jest fascynującą osobowością.

CZYTAJ TAKŻE:
Rzecznik Trzaskowskiego skompromitował się na Twitterze. Internauci bezlitośni

Czy celebryta spróbuje zaprosić Jarosława Kaczyńskiego na wspólne wyjście? Patrząc na dotychczasowy dorobek medialny Kossakowskiego, nie można wykluczyć takiej możliwości.