Cejrowski właśnie ujawnił całą prawdę. Już nie wróci do TVP

Wojciech Cejrowski TVP
Wojciech Cejrowski TVP

Wojciech Cejrowski słynie z bezkompromisowości i ostrego języka. Znany podróżnik nigdy nie boi się wyrażać swoich opinii i sądów. Tym razem oberwało się TVP. Czyli stacji, z którą od kilku lat owocnie współpracował.

Na początku grudnia Wojciech Cejrowski poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że do końca roku nie będzie występował w programie „Minęła 20” na antenie TVP Info.

Do sprawy bardzo szybko odniósł się szef Telewizyjnej Agencji Informacyjnej, Jarosław Olechowski, który stwierdził, że dla podróżnika będzie to czas na refleksję, natomiast program pozostaje na antenie.

Podróżnik przypomniał na swoim profilu na Facebooku wywiad przewodniczącego Rady Mediów Narodowych dla RMF FM z grudnia. Krzysztof Czabański zapowiedział wówczas, że Cejrowski wróci do Telewizji Polskiej w styczniu. „Obiecali” – napisał Cejrowski komentując przytoczony artykuł. Na Twitterze oznaczył przedstawicieli Telewizji Polskiej.

Cejrowski ujawnił całą prawdę o TVP

Według zapowiedzi Krzysztofa Czabańskiego, znany dziennikarz i podróżnik miał wrócić na antenę TVP Info w styczniu. Tak się jednak nie stało. Podróżnik postanowił przypomnieć o sprawie za pośrednictwem Twittera.

„Panowie, obiecane ludziom publicznie wypada teraz publicznie odszczekać. Umowę handlową ze mną należało oficjalnie wypowiedzieć lub zerwać. K. Czabańskiego przeprosić, skoro mu się nakłamało i chłop się kompromitował zapewnieniami, że WC wróci w styczniu” – napisał Cejrowski na Twitterze.

Za co wyleciał Cejrowski?

Oficjalnie powodem zawieszenia programu było spalenie przez Cejrowskiego flagi Unii Europejskiej. Cejrowski przedstawił jednak własną wersję zdarzeń. Popularny podróżnik jest przekonany, że program został zdjęty z powodu jego wypowiedzi, które nie przypadły do gustu kierownictwu TVP.

ZOBACZ:
Owsiak wściekły. Żąda od szpitali zwrotu sprzętu WOŚP

„Moim zdaniem wcale nie wyleciałem z „Minęła 20″ za palenie flagi, ani za krytykę islamizacji.” – napisał Cejrowski. Jego zdaniem kluczowa jest sprawa jego poglądów na aborcję i mocnej krytyki pod adresem Jarosława Kaczyńskiego dotyczącej tej właśnie sprawy.

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here