Niestety, poszukiwana Anita nie żyje. Policja znalazła jej ciało

Bytom - poszukiwana Anita
Bytom - poszukiwana Anita / fot. materiały prasowe

BYTOM. Cała lokalna społeczność mocno zaangażowała się w poszukiwania. 31-letnia Anita zaginęła w pierwszej połowie stycznia i niektórzy zdążyli już stracić nadzieję na jej odnalezienie. Kobieta była poszukiwana przez blisko 3 tygodnie.

Tragiczny finał poszukiwań. Niestety, policja potwierdziła, że poszukiwana od pierwszej połowy stycznia Anita nie żyje. Cały Bytom żył nadzieją, że kobieta odnajdzie się cała i zdrowa. Niestety, jej ciało odnaleziono w sąsiednim Chorzowie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magdalena Ogórek zaatakowana. “Obrońcy demokracji” nie mieli litości

Bytom. Poszukiwana Anita została odnaleziona, niestety – martwa

Prawdopodobnie nikt nie spodziewał się takiego rozwiązania tej sprawy. Poszukiwania prowadzono bowiem głównie na terenie miasta Bytom. Potwierdziło się najgorsze: 31-letnia Anita z Bytomia nie żyje. Ciało kobiety odnaleziono w jednym z mieszkań w Chorzowie.

Kobieta zaginęła 12 stycznia. Miała się tego dnia spotkać ze swoimi rodzicami i babcią. Jednakże nie przybyła na planowane spotkanie, nie odbierała telefonu, nie była dostępna na Facebooku. Ze swojego mieszkania w Świętochłowicach zabrała telefon, torebkę oraz dokumenty. Rodzina zgłosiła zaginięcie Anity na policję.

Dziś o odnalezieniu jej zwłok czytamy w „Dzienniku Zachodnim”. 31 stycznia policjanci odnaleźli ciało Anity w jednym z mieszkań w Chorzowie.

„Nieznana jest obecnie przyczyna śmierci 31-letniej kobiety. W tej sprawie nie zatrzymano także żadnego podejrzanego. Jeżeli sekcja zwłok nie wykaże przyczyny zgonu, prowadzone będą dalsze badania – mówi w rozmowie z ”DZ” prokurator Cezary Golik.”

Śledztwo w sprawie ewentualnego zabójstwa prowadzi Prokuratura Rejonowa w Chorzowie. Na poniedziałek zaplanowano sekcje zwłok kobiety.

źródło: RadioZET.pl / Dziennik Zachodni

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here