Ujawniono nieznany film z warszawskiego Getta. Izrael zrobi wszystko, by usunąć go z sieci!

10
Film z warszawskiego Getta obiega świat
Film z warszawskiego Getta obiega świat

Przygnębiający, szokujący, ale i niezwykle ciekawy film z warszawskiego Getta ujrzał światło dzienne. To niezbity dowód na to, czego Izrael dziś się wypiera, wybielając naród żydowski i sprowadzając WYŁĄCZNIE do roli ofiary.

Zmory przeszłości powróciły, gdy politycy PiS wyszli z inicjatywą nowelizacji ustawy o IPN. Rząd Izraela wyrażał wówczas oburzenie za każdym razem, gdy ktoś ośmielił się zasugerować, że Żydzi również kolaborowali z Niemcami w czasie II wojny światowej. Tak jak niektórzy Polacy, Rosjanie, Belgowie, Francuzi czy Holendrzy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Będzie kolejna próba puczu? Polityk PiS zdemaskował opozycję!

Film z warszawskiego Getta ujrzał światło dzienne

Historyczne nagranie udostępniono na Facebooku, na stronie Przeciwko układom szkodzącym Polsce. Ma to być jeden z nielicznych, ale ewidentny dowód na żydowską kolaborację z Niemcami w czasie II wojny światowej.

– Nieznany dotąd film z warszawskiego getta. Bezcenny dowód na kolaborację żydów z Niemcami. UDOSTĘPNIAĆ, publikować prawdę gdzie się da. Niech świat zobaczy z jaką brutalnością żydowscy funkcjonariusze traktują swoich żydowskich braci – czytamy w opisie filmu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To on stoi za atakiem na dr Ogórek? Internauci namierzyli agresora

Poniżej opisywany film. Tylko dla widzów o mocnych nerwach! Nie ulega wątpliwości, że jego obecność i taka popularność w internecie, nie jest na rękę władzom Izraela. Czy podejmą próbę jego usunięcia z sieci? Tego nie wiemy, natomiast warto dokładnie go obejrzeć.

źródło: Facebook

10 KOMENTARZE

 1. Ten film od co najmniej roku jest dostępny w sieci tak dla ścisłości…są też inne tego typu np”żydowska policja w getto”.

  3+
 2. Przecież Żydzi sami opowiadali, że po tym, jak w getcie Niemcy kazali ustanowić jakieś wewnętrzne siły porządkowe, wybrano do tych sił ludzi typu prawnicy, lekarze, co do których morale bano się najmniej.
  I sami Żydzi mówili, że niestety, co do morale, to u części wybranych bardzo gorzko się pomylono.

  1+
 3. Uspokójcie się polaczki. Na tym filmie nikt nikogo nie zagania do stodoły a potem podpala. Nikt nikogo nie zatukł orczykiem, motyką ani siekierą na ulicy. To tylko wasza domena. Na ujęciach widać tylko zwykłe pałowanie. O wiele mniej ekstremalne, niż to w wydarzeniach w stoczni.

  1+
  • A ta uspokajająca odpowiedz powyzej to do czego wogole jest powiedz mi ty nie polaczku?
   Chodzi o sam fakt a nie o to jak kto jest bity badz popychany.
   jak ciebie ktos tylko popchnie z nie zbije to co jestes z tym ok?
   No chyba ze z domu wyniosles taką tolerancje

   1+
  • A ty to pewnie z ich półki, skoro nie widzisz nic złego w tym co robili ŻYDZI ŻYDOM , strasznie pokrzywdzeni qwa, nieroby ,kłamcy złodzieje .

   0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here