Ujawniono nieznany film z warszawskiego Getta. Izrael zrobi wszystko, by usunąć go z sieci!

Film z warszawskiego Getta obiega świat
Film z warszawskiego Getta obiega świat

Przygnębiający, szokujący, ale i niezwykle ciekawy film z warszawskiego Getta ujrzał światło dzienne. To niezbity dowód na to, czego Izrael dziś się wypiera, wybielając naród żydowski i sprowadzając WYŁĄCZNIE do roli ofiary.

Zmory przeszłości powróciły, gdy politycy PiS wyszli z inicjatywą nowelizacji ustawy o IPN. Rząd Izraela wyrażał wówczas oburzenie za każdym razem, gdy ktoś ośmielił się zasugerować, że Żydzi również kolaborowali z Niemcami w czasie II wojny światowej. Tak jak niektórzy Polacy, Rosjanie, Belgowie, Francuzi czy Holendrzy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Będzie kolejna próba puczu? Polityk PiS zdemaskował opozycję!

Film z warszawskiego Getta ujrzał światło dzienne

Historyczne nagranie udostępniono na Facebooku, na stronie Przeciwko układom szkodzącym Polsce. Ma to być jeden z nielicznych, ale ewidentny dowód na żydowską kolaborację z Niemcami w czasie II wojny światowej.

– Nieznany dotąd film z warszawskiego getta. Bezcenny dowód na kolaborację żydów z Niemcami. UDOSTĘPNIAĆ, publikować prawdę gdzie się da. Niech świat zobaczy z jaką brutalnością żydowscy funkcjonariusze traktują swoich żydowskich braci – czytamy w opisie filmu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To on stoi za atakiem na dr Ogórek? Internauci namierzyli agresora

Poniżej opisywany film. Tylko dla widzów o mocnych nerwach! Nie ulega wątpliwości, że jego obecność i taka popularność w internecie, nie jest na rękę władzom Izraela. Czy podejmą próbę jego usunięcia z sieci? Tego nie wiemy, natomiast warto dokładnie go obejrzeć.

źródło: Facebook