Ujawniono nieznany film z warszawskiego Getta. Izrael zrobi wszystko, by usunąć go z sieci!

Film z warszawskiego Getta obiega świat
Film z warszawskiego Getta obiega świat

Przygnębiający, szokujący, ale i niezwykle ciekawy film z warszawskiego Getta ujrzał światło dzienne. To niezbity dowód na to, czego Izrael dziś się wypiera, wybielając naród żydowski i sprowadzając WYŁĄCZNIE do roli ofiary.

Zmory przeszłości powróciły, gdy politycy PiS wyszli z inicjatywą nowelizacji ustawy o IPN. Rząd Izraela wyrażał wówczas oburzenie za każdym razem, gdy ktoś ośmielił się zasugerować, że Żydzi również kolaborowali z Niemcami w czasie II wojny światowej. Tak jak niektórzy Polacy, Rosjanie, Belgowie, Francuzi czy Holendrzy.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Będzie kolejna próba puczu? Polityk PiS zdemaskował opozycję!

Film z warszawskiego Getta ujrzał światło dzienne

Historyczne nagranie udostępniono na Facebooku, na stronie Przeciwko układom szkodzącym Polsce. Ma to być jeden z nielicznych, ale ewidentny dowód na żydowską kolaborację z Niemcami w czasie II wojny światowej.

– Nieznany dotąd film z warszawskiego getta. Bezcenny dowód na kolaborację żydów z Niemcami. UDOSTĘPNIAĆ, publikować prawdę gdzie się da. Niech świat zobaczy z jaką brutalnością żydowscy funkcjonariusze traktują swoich żydowskich braci – czytamy w opisie filmu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To on stoi za atakiem na dr Ogórek? Internauci namierzyli agresora

Poniżej opisywany film. Tylko dla widzów o mocnych nerwach! Nie ulega wątpliwości, że jego obecność i taka popularność w internecie, nie jest na rękę władzom Izraela. Czy podejmą próbę jego usunięcia z sieci? Tego nie wiemy, natomiast warto dokładnie go obejrzeć.

źródło: Facebook

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

24 KOMENTARZE

 1. Ten film od co najmniej roku jest dostępny w sieci tak dla ścisłości…są też inne tego typu np”żydowska policja w getto”.

 2. Przecież Żydzi sami opowiadali, że po tym, jak w getcie Niemcy kazali ustanowić jakieś wewnętrzne siły porządkowe, wybrano do tych sił ludzi typu prawnicy, lekarze, co do których morale bano się najmniej.
  I sami Żydzi mówili, że niestety, co do morale, to u części wybranych bardzo gorzko się pomylono.

 3. Uspokójcie się polaczki. Na tym filmie nikt nikogo nie zagania do stodoły a potem podpala. Nikt nikogo nie zatukł orczykiem, motyką ani siekierą na ulicy. To tylko wasza domena. Na ujęciach widać tylko zwykłe pałowanie. O wiele mniej ekstremalne, niż to w wydarzeniach w stoczni.

  8
  27
 4. Hahahah normalnie śmiać się chce jak czytam większość komentarzy. Myślicie, że kto stał po drugiej stronie kamery? Gestapowiec. I myślicie, że jakby ta policja żydowska nie zrobiła nic, a jeszcze ich głaskała po plecach to by dożyli drugiego dnia? Prawie każdy wtedy zrobiłby wszystko żeby przeżyć.
  Fajnie się siedzi przed laptopem w czasie pokoju i podsumowuje różne zachowania ale ciekawe ilu wydałoby własną rodzinę na śmierć kiedy miałoby się przystawioną lufe do skroni

  15
  7
  • powiem Ci ze bez zastanowienia się chociażby przez 0,01sek bym pozwolił się zastrzelić, za życie rodziny. I nie są to czasy pokoju po drugie, do dziś w pewnych miejscach jest wojna tylko ukrywana, a Żydzi to dla mnie pizdy, Polska za nich żyły wyrywała i życie pod gilotyne wsadzała, tylko by ich uchronić w POLSKICH DOMACH i ich przy życiu utrzymać, a większość Żydów to szybciej Polakowi środkowy palec pokaże i jeszcze Niemcom podrzuci, twierdząc potem że to Polak mu jeszcze ten palec pokazał.

   12
   3
 5. Antyhumanizm, chytrość, zbrodnie wojenne, złodziejstwo[okradli Palestynę i Wzgórza Golan], rasizm, bezczelnść, wielotwarzowość,brzyota,cynizm,agrsywność,arogancja- to żydowskie cechy, które doprowadzą ich do samounicestwienia.

  10
  2
 6. Wiadomo było od dawna,że tak było w tych okolicznościach i innych.W uzasadnionych okolicznościach Żyd może zabiç żyda.Tak jest w ich religii.Film jednak bardziej działa na świadomość ludzi.Wcześniej często Źydzi sugerowali,że to co na filmie robili Polacy

  6
  1
 7. Zawszony TLV , robią wszystko żeby załamywać prawdę. Za 800 lat gościmy,ktorej nadużycie wystawiamy wam niedługo duuuzy rachunek.

  5
  1
 8. co to za rozmywanie winy zydow slowem „rowniez”. „zydzi rowniez kolaborowali ” , albo zrownywanie kolaborantow polskich z holenderskimi ,ruskimi ,czy francuskimi . polskich zdrajcow bylo bardzo niewielu , natomiast wymienione wyzej nacje ,kolaborowaly calymi narodami . tworzyli z nich dywizje ss . zaden Polak nie sluzyl w ss , a kolaboracja byla karana smiercia przez panstwo podziemne . artykul z doopy , majacy na celu zrzucenie winy za wojne na Polakow !!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here