Wałęsa okłada Kaczyńskiego na oślep. Właśnie dodał bardzo dziwny wpis

Lech Wałęsa
Lech Wałęsa

Aż trudno uwierzyć, że były prezydent zachowuje się w ten sposób. Lech Wałęsa ewidentnie zagalopował się w swoich atakach na prezesa PiS. Jarosław Kaczyński nie reaguje na jego zaczepki, co najwidoczniej jeszcze mocniej nakręca legendę „Solidarności”.

Spotkali się już w sądzie i niewykluczone, że spotkają się ponownie. Lech Wałęsa nie ma bowiem zamiaru odpuszczać prezesowi Prawa i Sprawiedliwości. Ten pozostaje niewzruszony na jego ataki i nie odpowiada na nie. Ewentualnie odpowiada – pozwem.

Sam Wałęsa natomiast sprawia wrażenie człowieka, który za wszelką cenę chce wciągnąć Kaczyńskiego w medialną awanturę. Dziś zadrwił ze swojego oponenta, bo ten… nie korzysta z Facebooka, ani Twittera. Nawet fani Wałęsy poczuli się zmieszani.

Lech Wałęsa atakuje na oślep. Jarosław Kaczyński nie reaguje

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To on stoi za atakiem na dr Ogórek? Internauci namierzyli agresora

Dziś Wałęsa podjął próbę dogryzienia szefowi PiS-u nawiązując do słynnych już „taśm Kaczyńskiego”. Niestety, nie zrobił tego w sposób merytoryczny. W całość wmieszał bowiem fakt, że Jarosław Kaczyński nie korzysta z mediów społecznościowych. Co ma piernik do wiatraka? Tego nie rozumieją chyba nawet najbardziej zagorzali fani Lecha.

ZOBACZ:
Internet pęka ze śmiechu. Biedroń przedstawił nazwę swojej partii

– A Kaczynski założył chociaz konto na Facebooku lub Twitterze czy mysli kupić portale zapłaciwszy pozniej bo nie wiem ? – pyta na Twitterze Lech Wałęsa (pisownia oryginalna).

Na odpowiedzi internautów nie trzeba było długo czekać. Co bardziej przychylni Wałęsie jego społecznościową nieporadność starają się obrócić w żart. Inni – słusznie zresztą – niepokoją się, że nikt nie czuwa nad tym, co polski noblista publikuje w mediach społecznościowych. Z kolei kolejne osoby zwracają uwagę byłemu prezydentowi, że Kaczyński nie korzysta z Twittera czy Facebooka, bo akurat jest zajęty rządzeniem Polską.

Czy Lech Wałęsa się opamięta? Od większości jego wpisów odcinają się nawet skrajnie antyrządowo usposobieni politycy opozycji. Niektóre treści publikowane przez legendę „Solidarności” budzą realny niepokój o jego poczytalność.

3 KOMENTARZE

  1. Do Wałęsy: Kaczyński nie ma kont w internecie bo nie ma czasu na zabawy. On stara się dobrze rządzić Polską a nie jak niektórzy sprzedawać Polski i Polaków. On nikogo nie zdradza…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here