Robaki w oliwkach kupionych w Biedronce. Klient pokazał obrzydliwe zdjęcie [FOTO]

1
Biedronka Jeronimo Martins

Biedronka to jedna z najbardziej popularnych sieci handlowych w Polsce. Ma wielu stałych klientów, którzy uwielbiają tanie i dobre produkty z tego dyskontu. Zdarzają się jednak sytuacje, w których klienci Biedronki mają powody do niezadowolenia… Tak było i tym razem, kiedy klient znalazł robaki w oliwkach kupionych w Biedronce.

Klienci Biedronki skarżyli się już na myszy w pieczywie, czy tropikalne pająki w bananach. Za każdym razem takie sytuacje odbijają się szerokim echem w mediach społecznościowych. Tak było i tym razem.

Nietypowym znaleziskiem pochwalił się klient jednego ze sklepów w Olsztynie. Z pewnością zniechęci to wiele osób do zakupu tego produktu…

Robaki w oliwkach. Biedronka odpowiada

Mieszkaniec Olsztyna poinformował za pośrednictwem Facebooka o tym, co przydarzyło mu się po zakupach w Biedronce. Klient pokazał zdjęcie, na którym widać robaka na oliwce.

„Oliwki kupione w Biedronce przy ul. Bartąskiej a w środku niespodzianka… Nie polecam. Całe szczęście robak znaleziony przy pierwszej oliwce. Jedzenie z Biedronki lepsze niż Kinder Niespodzianka, nie wiadomo na co trafisz” – napisał anonimowy internauta na facebookowym profilu Spotted: Olsztyn. Do informacji dołączył zdjęcie.

Głos w sprawie zabrali już przedstawiciele Biedronki. Z firmą skontaktowali sie dziennikarze portalu Twój Kurier Olsztyński.

– „Jakość towarów oraz satysfakcja klientów są dla nas bardzo ważne, dlatego zależy nam na tym, by w pełni wyjaśnić tę sprawę. W opisanym przypadku, po otrzymaniu zgłoszenia od klienta do Biura Obsługi Klienta, skontaktowaliśmy się z producentem oliwek, który aktualnie weryfikuje ten przypadek: – przekazała Justyna Rysiak, menedżer ds. relacji zewnętrznych.

Oliwki kupione w Biedronce przy ul. Bartąskiej a w środku niespodzianka… Nie polecam. Całe szczęście robak znaleziony…

Opublikowany przez Spotted: Olsztyn Środa, 30 stycznia 2019

ZOBACZ:
Robaki w oliwkach kupionych w Biedronce. Klient pokazał obrzydliwe zdjęcie [FOTO]
”]

Przedstawicielka firmy podkreśliła, że „ciężar kontroli bezpieczeństwa i jakości surowców spoczywa na producentach”. Dodała, że chociaż Biedronka nie zajmuje się produkcją żywności, to wprowadziła „rozbudowany system weryfikacji jakości towarów”, za pomocą którego bada produkty.

– „Dzięki temu podejściu, biorąc pod uwagę skalę naszej działalności, w tym liczbę produktów sprzedawanych każdego dnia, przypadki zgłaszanych reklamacji związanych z zanieczyszczeniem produktów stanowią minimalną skalę, wyrażoną w promilach” – podsumowała.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here