Michał Piróg uderza w TVP! „Są pieniądze na tym świecie, które brudzą ręce”

Fot. Instagram.com/Piróg

Telewizja Polska cały czas poszerza swoją ofertę, starając się przyciągnąć przed ekrany nowych widzów. W tym celu stawia m.in. na programy rozrywkowe, które mają wciąż cieszą się ogromną popularnością. Nie wszyscy jednak z entuzjazmem podchodzą do telewizji publicznej. Jedną z takich osób jest Michał Piróg.

Telewizja Polska startuje z programem tanecznym „Dance Dance Dance”. Jedną z jurorek została Ewa Chodakowska. Trenerka zarobi 15 tysięcy złotych za każdy odcinek programu.

Okazuje się, że zaproszenie do programu otrzymał również Michał Piróg, który jednak nie skorzystał z propozycji…

Michał Piróg uderza w TVP

Michał Piróg zamieścił na Instagramie wpis, w którym odniósł się do propozycji TVP. Znany tancerz chciał pokazać, że pieniądze nie są dla niego priorytetem.

Piróg przyznał, że miał propozycję od Telewizji Polskiej, ale ze powodów ideologicznych odmówił. Znany tancerz i choreograf nigdy nie krył swoich poglądów więc jego decyzja raczej nie jest zaskakująca.

Michał wstawił też jednoznaczne zdjęcie, na którym pokazuje środkowy palec. To nie spodobało się wielu fanom Piróga, którzy zarzucili mu mowę nienawiści.

„I niby wszyscy zgodnie podpisują się pod inicjatywą #stopnienawiści, a potem tacy jak Pan szczują na innych. I po co to wszystko? Po co nakręcać spiralę nienawiści?” – zauważył jeden z internautów.

ZOBACZ:
Sensacyjny wynik partii KORWiN! Jesienią podbije Sejm?

„Nie szczuję… Każdy ma swoje zdanie… Byli ludzie, którzy śpiewali dla Nerona, bo byli artystami…  Byli też artyści, którzy stali się cieślami byle dla niego nie śpiewać” – odpowiedział Piróg.

Tancerz w jednym z komentarzy wprost przyznał się, że „faka” pokazuje nie tylko TVP, ale wszystkim, którzy biorą dział w nowym tanecznym przedsięwzięciu, w tym Ewie Chodakowskiej.

„Słabe… To tak jakbyś tego f*cka pokazał prowadzącym m. in. Ewie Chodakowskiej” – napisała fanka. „Nawet nie trochę” – odpowiedział Piróg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here