Coś pięknego. Przedstawiciele #KoalicjaProPolska oddali hołd premierowi Olszewskiemu

Janusz Korwin-Mikke, Krzysztof Bosak i Piotr Liroy Marzec
Janusz Korwin-Mikke, Krzysztof Bosak i Piotr Liroy Marzec

Polską wstrząsnęła dziś informacja o śmierci byłego premiera Polski i wspaniałego działacza antykomunistycznego. Jan Olszewski zmarł po trudnej operacji. Szczególnie prawa strona polskiej sceny politycznej pogrążyła się w żałobie. Dziś piękny gest wykonali Janusz Korwin-Mikke, Piotr „Liroy” Marzec oraz Krzysztof Bosak z #KoalicjaProPolska

Zdecydowana większość Polaków ceni dziś premiera Jana Olszewskiego. Nie tylko ze względu na fakt, że właśnie od nas odszedł. Już wiele lat temu naród zorientował się bowiem, że nocne obalenie jego rządu absolutnie nie było przypadkiem.

Donald Tusk, Lech Wałęsa i kilku innych przedstawicieli betonowego układu III RP doprowadzili do upadku rządu, który chciał raz na zawsze rozliczyć się z postkomunistycznym układem. Niestety, nie udało się.

Korwin-Mikke, Liroy i Krzysztof Bosak wykonali piękny gest

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bartłomiej M. gnębiony przez współwięźniów? Adwokat ujawnił prawdę

Choć liberalni politycy niechętnie, a jeśli już – to niezbyt szczerze – opisują dziś postać zmarłego premiera, to prawdziwi wolnościowcy nie omieszkali wykonać pięknego gestu. Przedstawiciele prawicowej koalicji do eurowyborów – Janusz Korwin-Mikke, Piotr „Liroy” Marzec oraz Krzysztof Bosak oddali hołd Janowi Olszewskiemu.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To będzie przełom. Putin może przyjechać do Polski!

Zanim przejdziemy do tematu konferencji, chcielibyśmy oddać hołd premierowi Janowi Olszewskiemu. Odszedł wielki Polak, żołnierz Szarych Szeregów, obrońca w procesach politycznych PRL, premier III RP […] To jest postać, o której zawsze będziemy pamiętać – mówił podczas konferencji rzecznik propolskiej koalicji do PE.

Takim postępowaniem politycy PKdPE bez wątpienia zyskują sympatię elektoratu nie tylko wolnościowego, ale i prawicowego ogółem. Udowodnili dziś, że ci „straszni” wolnościowcy nie mówią tylko o gospodarce i geopolityce. W dalszej części konferencji panowie w ostrych słowach skomentowali sondażowe manipulacje największych ośrodków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here