Ziemkiewicz komentuje seksaferę Niesiołowskiego i „dodatkowe zachcianki”

Fot. Wikimedia/Adrian Grycuk

Rafał Ziemkiewicz słynie z ostrego języka. Publicysta tygodnika „Do Rzeczy” otwarcie komentuje bieżące wydarzenia polityczne w kraju. Tym razem odniósł się do seksafery z udziałem posła PSL-UED Stefana Niesiołowskiego.

31 stycznia funkcjonariusze CBA zatrzymali trzech biznesmenów, którzy mieli wręczać łapówki posłowi. Wkrótce portal TVP Info ujawnił, że wspomnianym politykiem jest Stefan Niesiołowski. Wkrótce ukazały się kolejne informacje w sprawie, sugerujące, że Niesiołowski przyjmował usługi seksualne w zamian za działania na rzecz biznesmenów.

„Obszerny i skrupulatnie zgromadzony materiał dowodowy, uzyskany m.in. w wyniku kontroli operacyjnej, wskazuje na to, że Stefan Niesiołowski w związku ze sprawowaną funkcją posła w okresie od stycznia 2013 roku do końca 2015 roku wielokrotnie przyjmował korzyści osobiste w postaci usług seksualnych w zamian za działania na rzecz spółek należących do zaprzyjaźnionych z nim biznesmenów” – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Prokuraturę Krajową.

W efekcie starań Stefana Niesiołowskiego spółki, operujące dotąd w branży restauracyjno-hotelarskiej, uzyskały intratne kontrakty na dostawy miału węglowego i fosforytów dla Grupy Azoty Zakłady Chemiczne Police S.A.

Ziemkiewicz komentuje seksaferę Niesiołowskiego

Rafał Ziemkiewicz zamieścił na Twitterze wpis, w którym skomentował seksaferę z udziałem Stefana Niesiołowskiego.

„Nikogo tak mi nie żal, jak tych dziewczyn, które musiały obsługiwać Stefana N. Co za obrzydlistwo… I jeszcze obleśny dziad skąpił napiwku, a kiedy jedna upomniała się, że za dodatkowe zachcianki wypada, naskarżył alfonsom. Serce pęka a żołądek się wywraca, jak o tym pomyśleć” – napisał Ziemkiewicz na Twitterze.

Trzeba przyznać, że Ziemkiewicz znów włożył kij w mrowisko, zamieszczając kontrowersyjny komentarz… Internauci natychmiast wypomnieli mu jego kontakty z prostytutkami, do których w przeszłości publicznie się przyznał.

ZOBACZ!
To będzie przełom. Putin może przyjechać do Polski!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here