PILNE: Jest OSTATECZNA decyzja TVP ws. Michała Rachonia

2
Michał Rachoń, Woronicza 17, TVP Info
Michał Rachoń, Woronicza 17, TVP Info

Gdy Michał Rachoń został odsunięty od prowadzenia m.in. „Woronicza 17” na antenie TVP Info, widzowie telewizji publicznej nie kryli złości. Młody dziennikarz jest bowiem ulubieńcem większości z nich.

Zdolny, charyzmatyczny, charakterystyczny, ale i niezwykle kontrowersyjny. Te słowa najlepiej opisują postać Michała Rachonia. Ma konserwatywne poglądy, a na wszelkie ataki odpowiada zdecydowanie, można by nawet rzec: spektakularnie.

Wszyscy pamiętamy, gdy na wizji wylał na podłogę puszkę popularnego napoju energetycznego, po czym ostentacyjnie zgniótł puszkę i wyrzucił za plecy. Z kolei niemalże międzynarodowa afera rozpętała się, gdy w jego programie zestawiono esesmańskie „SS” ze słowem „Russia”. Reagował sam Kreml.

Michał Rachoń poprowadzi „Woronicza 17” w TVP Info?

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Coś pięknego. Przedstawiciele #KoalicjaProPolska oddali hołd premierowi Olszewskiemu

Jednakże taka postawa dziennikarza odpowiadała jego zagorzałym fanom. Widzowie TVP Info i programu „Minęła 20” protestowali. Rachoń został bowiem zawieszony po tym jak w jednym z jego programów pojawiły się plastelinowe karykatury Jerzego Owsiaka i Hanny Gronkiewicz-Waltz.

ZOBACZ:
Ewelina Lisowska przesadziła? Kontrowersyjne zachowanie gwiazdy

Nawet twardy elektorat PiS domagał się powrotu. I właśnie okazało się, że Michał Rachoń wróci do „Minęła 20” szybciej, niż mogliśmy się spodziewać. Otóż już jutro znany prezenter poprowadzi program cieszący się milionową widownią.

Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom portalu niezalezna.pl, jutro, 10 lutego, Michał Rachoń wystąpi w roli gospodarza programu „Woronicza 17” w TVP Info. Wydawcą programu będzie Krystian Krawiel. Po raz ostatni Michał Rachoń oraz Krystian Krawiel realizowali program „Woronicza 17” 30 grudnia 2018 r. Od tamtego czasu prowadzącymi byli Krzysztof Ziemiec oraz Adrian Klarenbach.

Pod petycją do prezesa TVP Jacka Kurskiego, o przywrócenie obu panów do pracy nad programem, do dziś podpisało się blisko 40 tys. osób!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here