Siostry Godlewskie zgłosiły się do Eurowizji. Będą reprezentować kraj?

11
Siostry Godlewskie i Eurowizja?
Siostry Godlewskie i Eurowizja?

Za każdym razem gdy siostry Godlewskie publikują nowy film, w internecie rozpętuje się prawdziwa burza. Jednakże tym razem sprawa jest niemalże wagi państwowej. Małgosia Godlewska oświadczyła bowiem, że wraz z siostrą chcą reprezentować Polskę na tegorocznej Eurowizji.

Są niezwykle kontrowersyjnymi postaciami. Istnieją ludzie, którzy z wypiekami na twarzy wyczekują kolejnych – umówmy się – niecodziennych dzieł najpopularniejszych sióstr w internecie. Siostry Godlewskie ostatnio zasłynęły przed świętami, gdy śpiewały kolędy.

I dopóki wszystko rozgrywało się na krajowym podwórku, było spokojnie. Jednak teraz obie panie postanowiły zdobyć rozgłos na arenie światowej. Otóż siostry Godlewskie – co kilka minut temu przekazała jedna z nich – chcą jechać na Eurowizję.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Martyniuk robi biznes życia. Nie do wiary, ile król Disco Polo zarobi w kilka miesięcy

– Mam dla was niespodziankę od sióstr Godlewskich. A mianowicie złożyłyśmy zgłoszenie w konkursie Eurowizja 2019. Startujemy z naszym najnowszym przebojem, którego jeszcze nie znacie, pod tytułem “Gentleman! – oświadczyła przed chwilą na Facebooku Małgosia Godlewska.

Jak dodała, są przekonane, że ich najnowszych utwór będzie hitem tegorocznej wiosny. Kobieta stwierdziła ponadto, że siostry Godlewskie są rzekomo jednym z trzech polskich zespołów branych pod uwagę w kontekście wyjazdu do Tel-Awiwu na tegoroczną Eurowizję.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tusk jest pewny sukcesu. SONDA: Czy zagłosujesz na Ruch 4 czerwca?

– Występ na Eurowizji i reprezentowanie naszego cudownego kraju od zawsze był naszym największym marzeniem – mówi Małgosia Godlewska. Prosi ponadto fanów o mocne trzymanie kciuków. Wszystko zależy bowiem od komisji eliminacyjnej. Trzeba przyznać, że szanse siostry Godlewskie mają nikłe, gdyż murowaną faworytką do wyjazdu jest Roksana Węgiel ze swoim hitem “Anyone i want to Be”.

11 KOMENTARZE

  1. W zeszłym roku Izrael wystawił gdakającą kurę, która wygrała. My w tym roku możemy wystawić kwaczącą kaczkę, albo gęgającą gęś. to i tak będzie lepsze od sióstr Godlewskich

    1+
  2. przeciez to beztalenca i takie cos chce reprezentowac POLSKE—niemowiac o wygladzie—paskudne glonojady—a nigdy w zyciu—wysmieli by nas na EUROWIZJI…—TOZ TO SZOK…

    0
  3. A niech jadą, wygral transwestyta i kobieta z brodą, to może teraz pora na karpie, jak nie piosenką to może wyglądem wygrają

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here