Martyniuk robi biznes życia. Nie do wiary, ile król Disco Polo zarobi w kilka miesięcy

Król Disco Polo - Zenek Martyniuk
Król Disco Polo - Zenek Martyniuk

Zenek Martyniuk to absolutny król Disco Polo. Prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalny przedstawiciel tego środowiska. Jego hity przez dekady regularniej królują na – najczęściej zakrapianych – imprezach. Natomiast eksplozja popularności w ostatnich kilku latach przeszła jego najśmielsze oczekiwania.

Branża Disco Polo to nie tylko mnóstwo zabawy i uśmiechu, nie tylko gigantyczna rozpoznawalność, ale i ogromne pieniądze. Zenek Martyniuk ma dziś tak mocną pozycję w branży, że za swoje występy może oczekiwać nawet kilkukrotnie więcej, niż jego mniej popularni koledzy po fachu.

Jednakże to nie koncerty mają przynieść mu największą fortunę. Otóż król Disco Polo pracuje właśnie nad biznesem życia. Aż nie chce się wierzyć, że w ciągu zaledwie kilku miesięcy Zenek Martyniuk zainkasuje tak astronomiczną kwotę.

Zenek Martyniuk zgarnie fortunę. Król Disco Polo ma plan

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Olszewski wyznał to przez śmiercią. Przerażająca prawda o Tusku

Ile czasu potrzeba, by zarobić kilkanaście milionów złotych? Pewnie dla wielu z nas takie osiągnięcie wydaje się nieosiągalne. Nawet ludzie okupujący czołowe pozycje na liście najbogatszych Polaków nierzadko na pierwsze miliony pracowali długie lata. Ale Zenek Martyniuk najprawdopodobniej zarobi takie pieniądze w kilka miesięcy.

Zdjęcia do superprodukcji inspirowanej życiem i twórczością Zenona Martyniuka mają ruszyć jeszcze w tym miesiącu. 50-letni król Disco Polo ma genialny plan. Otóż ta głośna produkcja ma przynieść mu zysk na poziomie 11 milionów złotych! I wszystko wskazuje na to, że ostateczna kwota nie będzie znacznie odbiegała od zakładanej.

Dziennikarze „Super Expressu” dotarli do dokumentów przygotowanych dla potencjalnych partnerów i sponsorów. Jedna ze stron przedstawia wyliczenia finansowe. Budżet filmu szacowany jest na ok. 5 mln zł. Przy założeniach, że 1,5 mln Polaków kupi bilety do kina, wpływy mogą wynieść ponad 11 mln zł! To oczywiście założenia minimum.

Zenek Martyniuk ciągle gromadzi przecież na swoich koncertach pełne sale. Jest postacią, której życiem interesują się nawet najbardziej zagorzali przeciwnicy Disco Polo. Do kin z pewnością wybierze się znacznie więcej osób, niż jest to szacowane, a co za tym idzie, zyski będą się mnożyć.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here