Wałęsa atakuje zmarłego premiera Olszewskiego! Skandaliczne słowa

Jan Olszewski nie żyje - Lech Wałęsa atakuje premiera

O zmarłych dobrze, albo wcale? Nie w tym przypadku. Bo choć prawica stosuje się do tej zasady, np. w przypadku prezydenta Adamowicza, to Lech Wałęsa nie jest w stanie darować sobie uszczypliwości w żadnym przypadku. Premier Jan Olszewski na jego zarzuty już nie odpowie…

Właściwie co kilka dni informujemy Państwa o kolejnych atakach Wałęsy na polityków reprezentujących opcje konserwatywne. Najczęściej obrywa Jarosław Kaczyński. Były prezydent jest jednak na tyle nieprzewidywalny, że „przyczepić” może się właściwie do każdego.

Tym jednak razem wystosował zarzut wobec osoby, która już się nie obroni. Smutna wieść o tym, że premier Jan Olszewski nie żyje, obiegła kraj zaledwie w piątek. A już w poniedziałek Lech Wałęsa utwierdza swoich fanatyków w przekonaniu, że nie warto dobrze zapamiętywać legendarnego polityka.

Jan Olszewski nie żyje. Lech Wałęsa atakuje byłego premiera

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Jest decyzja Andrzeja Dudy. Wałęsa będzie wściekły

Pisaliśmy już o postawie Wałęsy z początku lat 90. To wtedy był głównodowodzącym (a może narzędziem służb) zamachu stanu na rząd, na czele którego stał Jan Olszewski. Dziwnym trafem do ostateczności ówczesny prezydent, a także Donald Tusk i spółka, posunęli się tuż przed tym, jak światło dzienne miała ujrzeć lista posłów i senatorów, którzy współpracowali z komunistyczną SB. Dziś Lech Wałęsa postępuje niemal równie obrzydliwie.

Mianowicie stwierdził dziś, że gdyby nie jego samodzielne działania, „wojska sowieckie byłyby w Polsce do końca świata i jeden dzień dłużej”. Były prezydent, w swoim stylu, szczyci się, że nie posłuchał wówczas Jana Olszewskiego, dzięki czemu udało mu się „w pojedynkę” wyprowadzić rosyjskie wojska z kraju.

ZOBACZ:
Kolejny znany polityk PO oskarżony o korupcję! Właśnie ruszył proces

Wpisy o zmarłym premierze Wałęsa zamieścił na Twitterze i Facebooku. „O zmarłym nie należy pisać źle i każdemu należy się szacunek – podkreślił Wałęsa. Dla prawdy historycznej jednak ważna jest uczciwa ocena działań ś.p. Premiera RP, Jana Olszewskiego” – stwierdził w pierwszym wpisie Wałęsa.

W kolejnym zaznaczył, że gdyby posłuchał zaleceń rządu Olszewskiego, „wojska sowieckie byłyby w Polsce do końca świata i jeden dzień dłużej”. „Do dzisiaj sprawy by nie załatwiono, tak jak nie załatwiono sprawy wraku z Smoleńska. Poszukajcie depeszy, jaką do mnie wtedy wysłano” – zaapelował.

20 KOMENTARZE

  • Napisz dlaczego ten chłopek-roztropek był przewodniczącym rozmów a nie kto inny? Co ?nie było nikogo odważnego? Jak trwały rozmowy przy okragłym stole to w Polsce stacjonowało po zęby uzbrojone 140 tys wojsko radzieckie. Gdy Wałęsa został prezydentem to zaczął wojsko wyprowadzać ale premierem został człowiek bez charyzmy J Olszewski i chciał rozliczyć komunistów To byłaby głupota Za szybko Mogłoby dojść do przelewu krwi Komuniści oddali co prawda władzę ale chcieli sobie zatrzymac ciepłe posady i tak się stało Do dzisiaj sa nawet i w PiSie np Piotrowicz, Kryże Janiszewski i inni Dzisiaj to przesada aby komunistów trzymać na tak wysokich stanowiskach a jednak PiS ich trzyma

 1. I CO GOWNO MI ZROBICIE ZA MNA STOI UE PO KOD NOWOCZESNA WIOSNA CALY SWIAT A SZEF UE JE MI Z REKI I CALUJE MI STOPY A WIECIE KIM JA JESTEM LESZEK JAK LESZEK SKACZE DO GORY TO SWIAT SKACZE DO GORY JAK LECH JEST ZLY TO SWIAT SIEDZI W KONCIE I NIE MA NIC DO GADANIA TO JEST LESZEK ! LESZEK

  • żałosny jesteś kolego podszywający się pod Wałęse bawi cie to hieno internetowa? wyjdź do ludzi zacznij żyć normalnie a nie żywisz sie bzdurami pisanymi na necie lol ale ty ubogi kurwa w życie jesteś nie wiem czy mam cie pojechać od najgorszych czy poprostu współczuć…. żal mi takich jak ty bo nie wiecie co z sobą zrobić macie i piszecie dyrdymały…….

 2. Oj Coraz Więcej Wrogów Robisz sobie Leszku w narodzie ,Zapamiętaj jedno ludzie są cierpliwi do czasu ,szczur przyparty do muru bez drogi ucieczki co robi skacze do gardła

 3. A i jeszcze Jeno Leszku Drogi ściągnij sobie ten „ładny” t-shirt bo robisz z siebie De…la i ośmieszasz naród Polski w Świecie , Osobiście Wstyd mi jest za „takiego” fałszywego dwulicowego Osobnika jakim jesteś

 4. Panie Walesa napewno umrzesz glupi.Zawsze byles sterowany przez SB,oni takich przyglupow potrzebowali bo latwo bylo nimi sterowac.Juz w czsie zajsc grudniowych 1970r wspulpracowales z nimi i robiles dokladnie to co Tobie zlecono.Przypomnij sobie spotkanie na Biskupiej Gorce 17.12.1970r.Dlaczego sobie nie odpuscic,Wiadomo bo Ci na to nie pozwalaja i do usranej smierci beda to robic.Jak raz wdepniesz w gowno to trudno z niego wybrnac i bedziesz smierdzial do konca swoich sadnych dni!!!!.

 5. z złodzieja zrobił swietego zA.teraz z bohatera Polskiego robi przestepce.Myslisz BOLKU,ze my narod Polski ,nie wie my o Tobie,o zdradach Polski.Wiec milcz w koncu i miej szacunek dla zmarlego,bohatera.A twoja zajadlosc i glupota siega Nieba i wyjmij to Matke Boska z klapy,nie jestes godzien jej nosic

 6. Skoro sam nie potrafi żyć i być uczciwym, więc atakuje innych ludzi słabych, uczciwych i prawych, popierał i popiera lewych cwaniaków i oszustów. WSTYD POLAKOM PRZYNOSI TEN „MĘDRZEC I NOBLISTA”nawet milczeć nie potrafi.

 7. Totalni za Owsiakiem zaraz go zgłosić do ponownego nobla, taki z niego kozak-bohater (złodziejstwa i szpiclowania-tego się nie wyprze)

 8. BOLEK, UBECKA KANALIO MYŚLISZ, ŻE KTOŚ UWIERZY W TWOJE WYPOCINY? NIEUKU, ELEKTRYKU OD NOSZENIA NARZĘDZI PRAWDZIWEMU ELEKTRYKOWI. ZNÓW ZATRUDNIŁEŚ SYNUSIA, MOŻE CÓRECZKĘ, ALBO WNUSIA KRYMINALISTĘ DO PISANIE W TWOIM IMIENIU. TY ŻAŁOSNY POTWORZE, ZAMKNIJ SWÓJ PARSZYWY, FAŁSZYWY RYJ !!!

 9. czas jego powoli dobiega konca,szkoda ze nie ma odwaznego ktory by zdarl z tej klapy wizerunek Matki Bozej bo rani tym uczucia religijne wielu ludzi

 10. Lech Wałęsa.Symbol nieudolności i ignorancji Polskiej Sprawiedliwości.My narod żądamy niekalania pamięci prawdziwie polskich mężów stanu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here