Wałęsa spotkał się ze światową gwiazdą. Jego strój szokuje

Fot. Twitter/Lech Wałęsa

Lech Wałęsa lubi budzić kontrowersje. Były prezydent regularnie daje o sobie znać. Niestety, niekoniecznie w tym pozytywnym świetle.

Lech Wałęsa jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Były prezydent regularnie publikuje na swoich profilach na Facebooku, czy też na Twitterze. Lwia część z nich budzi w przestrzeni publicznej spore kontrowersje. Dość wspomnieć chociażby o ostatnim wpisie, który Wałęsa zamieścił kilka dni po śmierci byłego premiera, Jana Olszewskiego.

Wałęsa stwierdził wówczas, że premier oraz jego rząd dawali mu złe rady ws. obecności wojsk sowieckich na terenie Polski. Były prezydent stwierdził, że gdyby wówczas posłuchał się Olszewskiego i jego doradców, radzieccy żołnierze do tej pory stacjonowaliby w naszym kraju.

– O zmarłym nie należy pisać źle i każdemu należy się szacunek – podkreślił Wałęsa. Dla prawdy historycznej jednak ważna jest uczciwa ocena działań ś.p. Premiera RP, Jana Olszewskiego – napisał były prezydent w swoim pierwszym wpisie.

W kolejnym dodał zaś, że gdyby posłuchał zaleceń rządu Olszewskiego, „wojska sowieckie byłyby w Polsce do końca świata i jeden dzień dłużej.

– Do dzisiaj sprawy by nie załatwiono, tak jak nie załatwiono sprawy wraku z Smoleńska. Poszukajcie depeszy, jaką do mnie wtedy wysłano – stwierdził.

Lech Wałęsa spotkał się ze światową gwiazdor. Zaszokował ubiorem

Niedawno były prezydent po raz kolejny postanowił poruszyć opinię publiczną. Tym razem w mediach społecznościowych relacjonował swoją obecność na festiwalu filmowym „Cinema For Peace” w Berlinie.

ZOBACZ:
Wałęsa atakuje zmarłego premiera Olszewskiego! Skandaliczne słowa

Na miejscu były lider „Solidarności” spotkał się oko w oko z gwiazdą światowego kina, francuską aktorką Cathrine Denevue. Nie byłoby w tym nic szczególnie zaskakującego, gdyby nie fakt, iż Lech Wałęsa miał na sobie dość kontrowersyjny ubiór. Mowa o koszulce, którą na tę okoliczność założył były prezydent. Był to bowiem ten sam t-shirt, który Wałęsa ubrał na pogrzeb byłego prezydenta USA, George’a H.W. Busha. Na jego piersi widniał napis „Konstytucja”, który w Polsce jednoznacznie kojarzy się z antyrządowym ruchem.

źródło: Twitter

7 KOMENTARZE

  1. PRZECIEŻ TEN PROSTAK Z POPOWA NAWET NIE WIE KTO TO JEST A WYPOWIEDZENIE NIE MÓWIĄC O NAPISANIU JEJ NAZWISKA MOŻNA ZAPOMNIEĆ.TAK BOLEK DO PODSTAWÓWKI Z POWROTEM RAZEM ZE SWOJĄ MIŁOSNĄ KWIACIARKĄ TEŻ Z PATOLOGII.

  2. Głupkowi ktoś wręczył koszulkę tak jak matkę Boską. Nic innego nie ma dureń do ubrania i się popisuje jak jakiś debil. Wstyd że taka osoba była kiedyś prezydentem Polski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here