Tak wyglądała Magda Gessler 25 lat temu. Pokazała ZDJĘCIE

Magda Gessler
Magda Gessler

Magda Gessler to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Stacja na “Kuchennych rewolucjach” osiągnęła przychody na poziomie 230 mln złotych. To najlepiej zarabiający program w polskiej telewizji. Nic dziwnego, że restauratorka jest w centrum uwagi. Media chętnie piszą o jej życiu osobistym. Sama Gessler jest aktywna w mediach społecznościowych. Tym razem opublikowała ciekawą fotografię. 

Magda Gessler prowadzi bardzo intensywny tryb życia. Oprócz “Kuchennych rewolucji” angażuje się również w inne projekty, jurorując w „MasterChefie” i ucząc gotować w swojej „Sexy kuchni”.

Gwiazda jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dzieli się z internautami swoim życiem osobistym. Tym razem opublikowane przez nią zdjęcie wywołało prawdziwą furorę.

Tak wyglądała Magda Gessler 25 lat temu

Magda Gessler zamieściła na Facebooku archiwalne zdjęcie z 1994 roku. Kryje się za nim pewna historia.

Magda Gessler postanowiła opublikować na Facebooku zdjęcie z młodym Marcinem Tyszką. Znana restauratorka cofnęła się pamięcią do lat 90., kiedy jej restauracja na Starym Mieście cieszyła się ogromną popularnością.

„Wspomnienie 1994 rok ja i mój przyjaciel MarcinTyszka … szok ? Ale tak było. Teraz trochę zbzikowaliśmy, oddając się bez reszty swoim pasjom… kocham”- napisała Gessler.

Tyszka: Przyjaźń pozostała

Okazuje się, że to Marcin Tyszka jako pierwszy pochwalił się fotografią. Od znanego fotografa dowiadujemy się, że zdjęcie zostało zrobione wkrótce po tym, jak w jednej z restauracji Magdy Gessler urządził swoją osiemnastkę.

ZOBACZ:
Wałęsa spotkał się ze światową gwiazdą. Jego strój szokuje

„Rok 1994 … kawa z Magdą Gessler w Hotelu Bristol. Pamiętam dokładnie, spotkaliśmy się w kawiarni po moich osiemnastych urodzinach, które Magda zorganizowała mi w swojej bajkowej restauracji. Tyle lat minęło, a przyjaźń pozostała i mój sweterek też, czasem go zakładam. Bardzo się zmieniliśmy ? Lara Gessler miałaś wtedy 5 lat” – napisał Marcin Tyszka.

Wspomnienie 1994 R ja i moj przyjaciel MarcinTyszka … szok ? Ale tak bylo teraz troche zbzikowalismy .. oddając sie bez reszty swoim pasjom… kocham@cie MT #mg#besos

Posted by Magda Gessler on Saturday, 9 February 2019

źródło: Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here