Robert Gonera rozniósł galę TVN. Zwyzywał Gessler i Wellman

Dorota Wellman, Magda Gessler i Robert Gonera
Dorota Wellman, Magda Gessler i Robert Gonera

Robert Gonera to aktor, którego zna lub kojarzy każdy Polak. Większość osób zapewne pamięta czasy, gdy grał w popularnym serialu „M jak miłość”. Gonera występował również w wielu popularnych produkcjach filmowych. Natomiast przeważnie, gdy pojawiał się publicznie, był dość opanowany. Do czasu. Tym razem jego gniew odczuły m.in. Magda Gessler i Dorota Wellman.

Towarzystwo na gali TVN było nie lada zaskoczone, gdy nowy aktor serialu „Na Wspólnej” zakpił z największych gwiazd stacji. Bo za takie uchodzą dziś Magda Gessler i Dorota Wellman. Miał być kolejny bankiet, na którym wszyscy świetnie się bawią i wzajemnie poklepują po plecach.

Jednakże „nowemu nabytkowi” TVN-u najwyraźniej nie wszystko się spodobało. Robert Gonera postanowił wyżyć się między innymi na gwiazdach „Dzień dobry TVN” i programu „Kuchenne Rewolucje”. Dostało się również towarzystwu z „Na Wspólnej”.

Robert Gonera wpadł w szał. Oberwała Magda Gessler i Dorota Wellman

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Tak wyglądała Magda Gessler 25 lat temu. Pokazała ZDJĘCIE

Aktor pojawił się na gali TVN, podczas której została przedstawiona nowa ramówka stacji. Nie chciał jednak dostosowywać się do tradycyjnego rytuału na tego typu galach. Zasiadł więc na swoim miejscu jeszcze przed oficjalną prezentacją ramówki. Niestety, wymagano od niego, by zapozował na ściance po wyczytaniu przez prowadzących.

Jednakże Robert Gonera ani myślał tego robić. Mimo wszystko kierownictwo TVN nalegało. Jedna z osób pracujących przy produkcji wydarzenia poprosiła aktora, by ten dołączył do obsady „Na Wspólnej”. – Ja nic nie muszę, proszę pani. Wypełniłem warunki kontraktu – odburknął Robert Gonera. Później było już tylko ciekawiej.

Najpewniej w ramach protestu, aktor usiadł na podłodze w strefie przeznaczonej dla dziennikarzy. Ponadto miał wykrzykiwać wyzwiska w kierunku gwiazd TVN. Marcin Prokop wyczytał Magdę Gessler, na co Gonera wykrzyknął „Brawo bufetowa”. Później pojawiła się kolejna charakterystyczna twarz stacji. Dorota Wellman potknęła się, gdy przechodziła do swojego krzesełka. – Uważaj babciu – powiedział Gonera pod nosem.

ZOBACZ:
Awantura w hitowym programie TVP! "Nie wk*****j mnie!"

Witając się z kolegami z „Na Wspólnej” był namawiany, by do nich dołączył, jednak konsekwentnie każdemu odmawiał. Poza tym wszystkim nagrywał filmy i robił zdjęcia z włączonym dźwiękiem innym gwiazdom, gwizdał i miał rzucać inne obraźliwe uwagi.

9 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here