Rywal powiedział do Ronaldo: jesteś ped*łem. Odpowiedź go zszokowała

0
Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo

Nawet największym gwiazdom futbolu często na boisku puszczają nerwy. W telewizji nie słyszymy co prawda, co mówią do siebie panowie w sytuacjach spornych. Jednak hiszpańscy dziennikarze „podsłuchali” rozmowy na placu gry. W roli głównej: Cristiano Ronaldo.

Portugalski gwiazdor często bywa krytykowany przez osoby postronne. Bynajmniej nie za postawę na boisku. Raczej styl bycia znanego piłkarza przeszkadza co poniektórym. Żel na włosach czy charakterystyczna ekspresja – to irytuje jego antyfanów najbardziej.

Bardzo popularnym wyzwiskiem kierowanym do Ronaldo jest „ped*ł”. On sam twierdzi, że tego typu zaczepki ze strony hejterów mogą mieć związek z ich zazdrością. Cristiano Ronaldo jest przecież jednym z najbogatszych sportowców świata, ponadto posiada nienaganną sylwetkę i cieszy się uwielbieniem milionów fanów, a przede wszystkim – fanek.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Odważny krok PiS! Zrobią to, czego nie odważył się nikt przez 30 lat

Mało kiedy zdarza się jednak, że na zarzuty o homoseksualizm zawodnik odpowiada w tak zdecydowany sposób. Otóż niedługo przed odejściem z Realu Madryt, Portugalczyk był wielokrotnie atakowany przez rywali w derbach stolicy. Zawodnik Atletico Madryt – Koke – po jednym ze starć wypalił prosto w twarz Cristiano Ronaldo: „Jesteś ped*łem!”.

Ten odpowiedział dość zdecydowanie i – co by nie mówić – zaskakująco. Portugalczyk stwierdził bowiem, że może być i ped*łem, ale za to bogatym! Ponadto nazwał swojego rywala sukinsynem. – Tak, jestem pedałem. Ale za to jakim bogatym, sukinsynu – rzucił z uśmiechem na ustach Cristiano Ronaldo.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Robert Gonera rozniósł galę TVN. Zwyzywał Gessler i Wellman

Być może w to, że Portugalczyk faktycznie wykrzyczał coś takiego w kierunku rywala, trudno jest uwierzyć. Dlatego załączamy dowód rzeczowy w postaci nagrania. Całą sytuację można zobaczyć w materiale wideo osadzonym powyżej.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here