Czy Kaczyński współpracował z SB? Jeden dokument wyjaśnił wszystko

Czy Kaczyński współpracował z SB
Czy Kaczyński współpracował z SB

Polityczni wrogowie atakują prezesa Prawa i Sprawiedliwości na przeróżne sposoby. Jarosław Kaczyński nie ma łatwego życia, gdyż udało mu się odsunąć od władzy liberałów, którzy przez dekady żyli w III RP jak pączki w maśle. Wściekli z tego powodu posądzają go nawet o współpracę z SB.

Zarzuty o współpracę z SB są wytaczane przez opozycję mimo, że sama maszeruje z ludźmi związanymi niegdyś z komunistyczną władzą. Po latach poznaliśmy wstrząsającą prawdę o prawdziwej przeszłości wielu z obecnych wrogów rządu.

Jak dowiedzieliśmy się po latach, ludźmi wiernymi komunistycznej SB byli m.in. Michał Boni czy Lech Wałęsa. Z kolei w ostatnich dniach na jaw wyszły podobne informacje dotyczące Donalda Tuska. Jednakże media i kanały społecznościowe wspierające opozycję (np. fanpage SokzBuraka) wciąż rozprzestrzeniają niepotwierdzone informacje o rzekomej współpracy Jarosława Kaczyńskiego z SB.

Czy Kaczyński współpracował z SB?

Potwierdzają tym samym ulubioną zasadę Adama Michnika: „tonący brzydko się chwyta”. Nigdy nikt nie pokazał nawet cienia dowodu. Mimo tego „obrońcy demokracji” wierzą, że Jarosław Kaczyński był TW o pseudonimie Balbina.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Szwecja jednak wyda Stefana Michnika? To będzie proces stulecia

To pełna ludzi z PZPR-owską przeszłością opozycja w kółko powtarza, że „najłatwiej rzucać bezpodstawne oskarżenia”. Tymczasem sami rzucają je wobec prezesa PiS. Czy Kaczyński współpracował z SB? Odpowiedź jest jedna. Światło dzienne ujrzał bowiem niepodważalny dowód na to, że Jarosław Kaczyński stanowczo odmówił współpracy z komunistami.

„Odmawiam podpisania przedłożonego mi oświadczenia ze względu na jego szkodliwy ze względów moralnych charakter. Jednocześnie stwierdzam, że nie istnieją podstawy prawne zobowiązujące obywateli PRL do skladania tego rodzaju oswiadczeń. J.Kaczyński” – takie oświadczenie podpisał w grudniu 1981 roku obecny prezes PiS.

ZOBACZ:
Biedroń złożył propozycję znanej partii politycznej! Został wyśmiany

Podpis Kaczyńskiego z tego roku – dla porównania:

Mimo, że wykazał się tak szlachetną postawą i nie chciał wesprzeć sowieckiego aparatu represji, dziś po sieci krążą spreparowane „lojalki” rzekomo podpisane przez Kaczyńskiego. I choć na pierwszy rzut oka widać, że są one nieporadnie sklecone w programie graficznym, to zagorzali przeciwnicy rządu podają je dalej dziesiątkami tysięcy.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here