Będzie afera dekady? Kolega Tuska ujawnia szokującą przeszłość szefa RE!

Donald Tusk a SB
Donald Tusk a SB

Związki z peerelowską SB pokrzyżowały polityczne plany niejednego polityka w III RP. Od lat współpracy z wywiadem PRL wyrzeka się na przykład Lech Wałęsa. Jednakże zatarcie swojej historii w stu procentach jest niemożliwe. Stąd właśnie poznaliśmy informacje o tym, że Donald Tusk był związany z SB.

Opozycja, która dziś nazywa siebie demokratyczną, od początku bieżącej kadencji atakuje rząd pod byle pretekstem i zarzuca podobieństwa do PZPR. Zupełnie nie zważając na to, że na antyrządowych marszach przedstawiciele tejże opozycji maszerują ramię w ramię z osobami związanymi niegdyś z komunistyczną władzą.

Ponadto w sieci zaczęły krążyć wyssane z palca informacje o tym, że Jarosław Kaczyński był tajnym współpracownikiem SB. Wiele wskazuje jednak na to, że to nie sprawą lidera partii rządzącej, ale przeszłością obecnego guru opozycji, zajmie się wkrótce IPN.

Donald Tusk a SB. Na jaw wyszły szokujące informacje

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Odważny krok PiS! Zrobią to, czego nie odważył się nikt przez 30 lat

Raptem okazuje się, że Donald Tusk pełnił wiodącą rolę w obalaniu rządu Jana Olszewskiego nie tylko z powodu politycznych przekonań. Otóż jeden z najbardziej znanych opozycjonistów, Krzysztof Wyszkowski, właśnie wyjawił, co wie o wydarzeniach sprzed trzech dekad i przeszłości Donalda Tuska. Niegdyś istniała przyjaźń między tymi dwoma panami. Jednakże gdy Wyszkowski poznał naturę Tuska, odciął się od niego.

Jak przekazał opozycjonista z czasów PRL, były premier na początku swojej politycznej kariery przeszedł… szkolenie SB. Tak, człowiek, który dziś mówi tak wiele o praworządności, demokracji, konstytucji, prawach człowieka. Właśnie on miał zostać wykreowany przez komunistyczną SB w czasach tzw. transformacji ustrojowej.

ZOBACZ:
Robert Gonera rozniósł galę TVN. Zwyzywał Gessler i Wellman

“Tusk był wychowankiem SB. Był szkolony przez funkcjonariusza Szylinga. Tusk był człowiekiem przysposobionym przez komunistyczne służby specjalne. Szyling to zaufany człowiek Kiszczaka. Był przeznaczony do rozmów z Wałęsą w okresie przygotowywania się przez niego do przejmowania władzy po wyborach w 90 r. Wtedy właśnie w tej operacji bezpośrednio brał także udział Donald Tusk. I to był moment, w którym był bardzo zaangażowany w to, by układ postkomunistyczny utrzymał się przy władzy. Żeby ta zmiana (…) nie zagroziła interesom sowieckim i nomenklaturze komunistycznej, która oficjalnie oddawała władzę” – powiedział w Polskim Radiu Krzysztof Wyszkowski.

Krzysztof Wyszkowski to legenda “Solidarności”, doradca zmarłego w czwartek premiera Jana Olszewskiego. Po raz pierwszy publicznie podał informacje o Donaldzie Tusku, obecnym przewodniczącym Rady Europejskiej, który jego zdaniem był szkolny przez Służby Bezpieczeństwa.

Nie możemy być szczególnie zdziwieni. Przecież informacje o związkach z komunistami „siewców demokracji” pokroju Angeli Merkel są jawne od wielu lat.

źródło: Polskie Radio

11 KOMENTARZE

  1. Żeby się przebić trzeba poznać służby. tak się wydaje jak się czyta, że Piłsudski też startował w służbach Austrii. Dla mnie to znaczy, że wie jak odeprzeć atak. Przeszłość zwłaszcza dawna nie ogrywa już jakiejś roli. Oceniamy po decyzjach. A polityka to chodzi tymi drogami co i k…a. Kto to powiedział?

    • po 30 latach ten niedopieszczony przez kolejne wladze „bohater od siedmiu bolesci” przypomnial sobie co Tusku.On przypomina o sobie, ze jeszcze zyje bo jakos nawet tvpinfo jego rewelacji nie puszcza.Stary nienawistny siwy leb.Brrr

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here