Kupił pizzę z Lidla i przeżył szok. Mogło się skończyć tragicznie

Pizza z Lidla zszokowała pana Tomasza z Lublina. Gdy mężczyzna ją otworzył wprawił się w zdumienie, a gdyby ją zjadł cała sprawa mogła zakończyć się tragicznie.

Pizza z Lidla dostępna jest w sklepie w wersji mrożonej. Produkt stanowi dobry pomysł na obiad lub kolację, w szczególności dla osób, które nie chcą lub nie mają czasu, by samodzielnie gotować. Podobnie myślał pan Tomasz z Lublina, który udał się do dyskontu spożywczego, aby dokonać zakupy pizzy o nazwie „Americana”.

Mężczyzna dokonał zakupu w sklepie Lidl przy ul. Romantycznej w Lublinie. Następnie wrócił do domu i postanowił przyrządzić posiłek. Niestety, to, co zauważył po upieczeniu pizzy wprawiło go w nie lada zdumienie.

Pizza z Lidla z niespodzianką

Tak jak to zostało wspomniane wcześniej pan Tomasz wrócił do domu i zabrał się za konsumpcję pizzy „Americana”. Podczas jedzenia spostrzegł jednak, że pizza z Lidla wygląda dziwnie. Okazało się bowiem, że w posiłku na pana Tomasza czeka niespodzianka, niemiła niespodzianka.

– W czasie spożywania dostrzegłem w jednym z kawałków metalowy gwóźdź zanurzony w cieście pizzy. Sporadycznie dokonuje zakupu gotowej pizzy w supermarkecie, natomiast to idealny dowód na to, że jedzenie ‚gotowców’ to gwóźdź do trumny – mówi mężczyzna w rozmowie z RMF FM.

Reakcja sklepu

Gwóźdź w pizzy, którą zakupił pan Tomasz sprawiła, iż do tablicy zostali wywołani przedstawiciele sieci Lidl. Wystosowali oni oświadczenie, z którego wynika, iż ws. pizzy skontaktowali się z jej producentem. Teraz czekają na jego wyjaśnienia oraz informację, w jaki sposób gwóźdź dostał się do produktu. Jednocześnie firma zapewnia, że dba o bezpieczeństwo i zdrowie swoich klientów.

POPULARNE  Robert Gonera rozniósł galę TVN. Zwyzywał Gessler i Wellman

– Rocznie przeprowadzamy ponad 7500 badań w niezależnych, akredytowanych laboratoriach (badania te nie są wymagane przepisami polskiego prawa). Jakość produktów kontrolujemy na każdym etapie łańcucha dostaw. Współpracujemy tylko z zaufanymi dostawcami, od których wymagamy certyfikatów jakościowych, takich jak IFS czy BRC – wszyscy dostawcy produktów marek własnych dla Lidl Polska mają takie certyfikat – czytamy we fragmencie oficjalnego komunikatu Lidla.

POPULARNE NA OTOPRESS.PL: