Nowy program z udziałem Gessler! Tytuł szokuje

Tłusty czwartek: Magda Gessler i ceny pączków

Magda Gessler nie pozwala o sobie zapomnieć. Oprócz “Kuchennych rewolucji” angażuje się również w inne projekty, jurorując w „MasterChefie” i ucząc gotować w swojej „Sexy kuchni”. Teraz będziemy mogli zobaczyć gwiazdę w całkiem nowym formacie.

Magda Gessler to jedna z największych gwiazd stacji TVN. Stacja na “Kuchennych rewolucjach” osiągnęła przychody na poziomie 230 mln złotych. To najlepiej zarabiający program w polskiej telewizji. Nic dziwnego, że restauratorka jest w centrum uwagi. 

Gwiazda jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z internautami swoim życiem osobistym. Chętnie udziela również wywiadów.

W rozmowie z portalem Wirtualna Polska Gessler zdradziła, że wzięła udział w nowym show TVN. Opowiedziała również o szczegółach tej produkcji. Internauci zwrócili uwagę na kontrowersyjny tytuł programu. Gwiazda wyjaśniła, co o tym myśli.

Magda Gessler w nowym show TVN

Magda Gessler wraz z synem weźmie udział w show TVN „Starsza pani musi fiknąć”. Jest to jedna z nowości wiosennej ramówki stacji TVN.

Program oparty na brytyjskim formacie 50 Ways to Kill Your Mammy pokazywać będzie gwiazdy, które wraz z najbliższymi im osobami udadzą się w egzotyczne podróże. Celebrytka zapewnia, że podczas wyprawy przeżyła jedną z lepszych przygód w życiu.

„Wreszcie miałam czas dla mojego syna a mój syn dla mnie. Była to wielka i ciekawa próba” – opowiada Gessler.

CZYTAJ TAKŻE:
Senyszyn przejdzie operację. Wierzy, ze wreszcie wstanie z wózka

Dodała, że nie przejmuje się tytułem formatu, ponieważ wierzy, że to świetny szyld dla tego rodzaju produkcji, a będący jego pomysłodawcą Edward Miszczak zawsze odznaczał się genialną intuicją telewizyjną. Gessler podkreśliła, że mentalnie można zostać starszą panią nawet w wieku 17 lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here