Rany boskie! Piątek się nie zatrzymuje. Polak znów zachwycił świat!

Krzysztof Piątek
Krzysztof Piątek

Krzysztof Piątek się nie zatrzymuje! Nasz rodak „z buta” wszedł do włoskiej Serie A. Zaledwie kilku miesięcy potrzebował, by z Genoi (do której przeszedł z Cracovii za 4 mln euro) przenieść się do AC Milan, który musiał wyłożyć za Polaka 38 mln euro.

Nasz napastnik to prawdziwy fenomen. Nie jest typowym polskim ligowcem, który potrzebuje czasu, by zaaklimatyzować się w nowej, zagranicznej lidze. Krzysztof Piątek po prostu wchodzi i strzela. Gdy wydaje się, że już może zrobić sobie przerwę, on zachwyca znów.

Właśnie skończył się mecz AC Milan z Atalantą Bergamo. Rywal nie prezentuje może klasy światowej, ale Mediolańczykom napsuł sporo krwi. Solidny zespół z Bergamo postawił twarde warunki i przez kilkadziesiąt minut prowadził z ekipą Rossonerich.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Klamka zapadła! Oto polski reprezentant na Eurowizję

Krzysztof Piątek zachwyca! AC Milan pokonuje Atalanta, bramki, WIDEO

Jednakże polskiego snajpera piłkarzom Atalanty udawało się pilnować przez niecałą pierwszą połowę. W doliczonym czasie pierwszej części gdy nasz rodak po raz pierwszy wpakował piłkę do siatki. 1-1! Dzięki bramce Piątka drużyna z Mediolanu złapała wiatr w żagle.

Reprezentant Polski zachwycił dziś nie tylko niezwykłą powtarzalnością w zdobywaniu bramek. Przede wszystkim jego pierwszy gol w dzisiejszym spotkaniu sprawił, że publiczność przecierała oczy ze zdziwienia. Krzysztof Piątek wykorzystał dośrodkowanie kolegi z drużyny i w bardzo trudnej sytuacji popisał się niebywale precyzyjnym uderzeniem.

To po prostu trzeba zobaczyć!

https://www.youtube.com/watch?v=bbXtp19X-rI

https://www.youtube.com/watch?v=DSHP8ENGFeI

Dwie bramki Polaka sprawiły, że jest jednym z głównych faworytów do korony króla strzelców włoskiej Serie A. Ma już 17 goli, prowadzący Cristiano Ronaldo zdobył 19 bramek.

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here