Lidl podbija stawkę. Kasjerzy zarobią fortunę!

1
Sklep Lidl

Polacy bardzo chętnie odwiedzają najpopularniejsze dyskonty. Lidl, obok Biedronki, wiedzie bezsprzecznie prym na naszym rynku. Firma boryka się jednak z brakiem pracowników. W całej Polsce poszukiwane jest blisko 700 osób. Lidl postanowił przyciągnąć ich atrakcyjnymi zarobkami. Kwota robi wrażenie!

Lidl to jeden z najpopularniejszych dyskontów wielobranżowych w Polsce. Klienci bardzo chętnie robią zakupy w sklepach tej sieci. Zwykle są bardzo zadowoleni zarówno z cen, jak i jakości produktów.

Sieć ma jednak inne zmartwienie – brakuje rąk do pracy. Aby zachować swoją pozycję na rynku Lidl postanowił sięgnąć po najbardziej skuteczną metodę – podnieść wynagrodzenie. To powinno szybko zachęcić ludzi do pracy w dyskoncie.

Zatrudnienie znaleźć ma ok. 600 pracowników sklepów oraz setka pracowników magazynowych. Sieć chwali się, że zatrudnia na umowach o pracę, do umowy dodając ubezpieczenie na życie czy prywatną opiekę medyczną.

Lidl podnosi pensje. Kwota robi wrażenie!

Portal innpoland.pl informuje, że władze firmy Lidl zdecydowały o podniesieniu pensji swoim pracownikom. Według doniesień serwisu podwyżka wynagrodzeń wyniesie ok. 9%.

Oznacza to, że niektórzy sprzedawcy zarobią miesięcznie ponad 4 tys. złotych brutto! Początkujący pracownik może liczyć na pensję nieco ponad 3 tysiące złotych.

Zdaniem przedstawicieli Lidla proponowane pensje są wyższe niż średnie w handlu. Początkujący pracownik może liczyć na od 3100 do 3850 zł brutto. Po roku pracy może zaś liczyć na podwyżkę w granicach 150-200 złotych brutto. Pracownik z dwuletnim stażem może liczyć na pensję od 3450 do 4350 zł brutto.

ZOBACZ:
Mówią, że w Warszawie będzie getto. Trzaskowski wreszcie odpowiedział!

Różnice w pensjach zależne są od tego, gdzie znajduje się sklep oraz związanych z tym kosztów życia. Średni wzrost pensji dla całego kraju wynieść ma 9,2 proc. w skali roku.

1 KOMENTARZ

  1. to wszystko dalej jest wielkie gówno .Raptem 700=800 euro !! i to ma być pensja Polaka !!!! he he gdzie emigrant nierób pierwszej maści dostaje zasiłek 2500 tyś. euro :)) gdzie nic nie robi !!! ale jeszcze Niemki maca zaczepia gwałci wszystko uchodzi mu to na sucho i w przeliczeniu na nasze złotówki zarabia 10000 zł.
    A nasze miłe zarobione ekspedientki harują za psie pieniądze i towar muszą rozładować między czasie ….he he i dostaną 700 euro na miesiąc …niemieckie śmiechy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here