Martyna Wojciechowska miała wypadek! Do sieci trafiło nagranie [FOTO+WIDEO]

Martyna Wojciechowska opublikowała na Instagramie wpis, w którym poinformowała, że uległa wypadkowi na planie. Znana podróżniczka dołączyła do wiadomości nagranie i zdjęcie feralnej sytuacji.

Martyna Wojciechowska to jedna z najlepiej opłacanych gwiazd komercyjnej stacji TVN. Podróżniczka wielokrotnie powtarzała, że praca przy realizacji programu to jej pasja. Jak się okazuje, nie zawsze bezpieczna.

Martyna Wojciechowska miała wypadek podczas kręcenia nowego sezonu programu „Kobieta na krańcu świata”. Na Instagramie zamieściła nagranie z feralnego zdarzenia. Dodała także zdjęcie, które obrazuje obrażenia powstałe w wyniku incydentu.

Martyna Wojciechowska miała wypadek

Dziennikarka i podróżniczka zamieściła na Instagramie nagranie, na którym widać, jak chodzi po drewnianym mostku. W pewnym momencie jedna z desek osuwa się i noga Martyny Wojciechowskiej wpada w szczelinę.

– Ja w to nie wierzę. Co za historia. Słuchajcie, jakbym to wyreżyserowała – mówi na nagraniu.

W poście na Instagramie Wojciechowska dodała także zdjęcia swoich posiniaczonych po wypadku nóg.

„Kocham moją pracę i nie zamieniłabym jej na żadną inną, ale o sukienkach chyba mogę zapomnieć. Myślicie, że do wesela się zagoi?” – napisała w komentarzu.

ZOBACZ!
Martyna Wojciechowska miała wypadek! Do sieci trafiło nagranie [FOTO+WIDEO]
”]

Fani wsparli Martynę życząc jej szybkiego zniknięcia siniaków. Wiele osób sugerowało również, że użyte przez podróżniczkę przysłowie oznacza coś więcej i szykuje się ona do ślubu.

Magdalena
Kobieta, która żadnego tematu się nie boi. Angażuje się społecznie, od kilku lat uprawia dziennikarstwo na wielu polach. Napisz do autorki: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here