Wojna na prawicy! Mocny zarzut dla Kolonki. „Nie był całkiem trzeźwy”

Wojna na prawicy. Starli się ze sobą Mariusz Max Kolonko oraz jeden z czołowych polityków. Wszystko rozegrało się na Facebooku.

Wiele wskazuje na to, że mamy do czynienia z wojenką na prawicy. Kolejną wojenką. Sympatycy prawicowych partii są załamani, bo mieli nadzieję, iż przy okazji zbliżających się wyborów wszystkie środowiska się zjednoczą. Tymczasem, Mariusz Max Kolonko, wyprowadził mocny cios pod adresem Janusza Korwin-Mikkego.

Dziennikarz zamieścił w serwisie Facebook wpis, w którym postawił politykowi kilka zarzutów.

– Panie Januszu. Proszę nie kazać mi analizować pana postaci i nie zmuszać mnie do wyjaśniania Narodowi jak to jest, że posługując się radykalnymi hasłami zmiany systemu, przez całe lata przyciąga pan do siebie ludzi po to jedynie, aby potem, przed wyborami, walnąć jakąś kosmiczną głupotę. By zejść poniżej 5% i wywalić kolejną cześć patriotycznego elektoratu na out – napisał Mariusz Max Kolonko na Facebooku.

– Proszę mi nie kazać wyjaśniać ludziom dlaczego przez dziesiątki lat nie był pan w stanie stworzyć niczego solidnego ani trwałego co budowałoby Polskę. Zamiast ja osłabiać, dzielić i rozwalać od środka. Tego terminu użyłem pierwszy raz lata temu w MaxTV. Na określenie marksistów kulturowych, Żydów niemieckich Szkoły Frankfurckiej, którzy celowali się w wykształcaniu takich szamanów politycznych jak Pan. Co to za ‘lider’ który nie ma kontroli nad mizernym portalikiem, redagowanym przez żydowsko-niemieckich akolitów. Użycza tam swego nazwiska do kampanii kłamstwa i hejtu i strzela tym w plecy do swoich?? – dodał.

Panie Januszu, proszę nie kazać mi analizować pana postaci i nie zmuszać mnie do wyjaśniania Narodowi jak to jest, że…

Opublikowany przez Mariusza Max Kolonkę Piątek, 22 lutego 2019

Janusz Korwin-Mikke odpowiada. Stawia mocny zarzut

Na słowa Kolonki zareagował sam zainteresowany, który postawił mocny zarzut. Zasugerował bowiem, że dziennikarz był „nietrzeźwy”.

ZOBACZ!
To może być dla Izraela ogromny cios! Polski poseł stawia twarde żądanie

– Z p.Kolonko zawsze byłem w dobrych stosunkach, proponowałem Mu nawet wstąpienie do partii i jedynym, co tłumaczy stek nonsensów, które zamieścił, jest to, że nie był całkiem trzeźwy. Oczekuję, że po wytrzeźwieniu postąpi, jak trzeba – w przeciwnym razie oskarżę Go, że jako były pracownik TVP napadł na mnie na zlecenie p.Jacka Kurskiego – w czym jest dokładnie tyle samo sensu, co w Jego oskarżeniach – napisał Janusz Korwin-Mikke.

P.Mariusz Max Kolonko nieoczekiwanie napadł na mnie z kompletnie niezrozumiałych dla mnie powodów:…

Opublikowany przez Janusza Korwin-Mikke Piątek, 22 lutego 2019

Michał Kamiński
Ideowiec. Sercem po prawej stronie, jednak patrzy na świat pod obiektywnym kątem. Zainteresowany głównie polityką krajową. Napisz do autora: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here