Córka Magdy Gessler dostała pracę w TVN! Przebije Kuchenne Rewolucje? [FOTO]

Magda Gessler i Lara Gessler
Magda Gessler i Lara Gessler

Nie ma wątpliwości, że Magda Gessler to najbardziej znana restauratorka w Polsce. Teraz okazuje się, że jej córka Lara Gessler idzie w ślady matki i wzbudza coraz większe zainteresowanie mediów. 30-latka właśnie dostała pracę w TVN. Czy zagrozi popularności Magdy Gessler?

Magda Gessler na przestrzeni ostatnich lat zyskała miano celebrytki. Bo bryluje nie tylko w swoim telewizyjnym show, ale również w mediach społecznościowych. Gessler osiągnęła niebywały sukces, a wszystko wskazuje na to, że jej śladami podąża córka, Lara Gessler.

Lara studiowała socjologię na Collegium Civitas w Warszawie, ale finalnie poszła w ślady mamy i postanowiła zająć się gastronomią. Skończyła szkołę cukierniczą w Londynie, jest współwłaścicielką rodzinnej restauracji „U Fukiera” i cukierni „Słodki Słony”. W planach ma stworzenie własnej restauracji.

W 2018 roku Lara wzięła udział w show, które jest kontynuacją dwóch sezonów „Azji Express”, czyli „Ameryka Express”. Jej partnerem był stylista i projektant mody Piotr Sałata.

Teraz córka Magdy Gessler postanowiła na dłużej związać się ze stacją TVN. Producenci zaproponowali jej pracę. Na razie tylko epizodyczną, ale kto wie, jak rozwinie się ta współpraca?

Lara Gessler dostała pracę w TVN

Lara Gessler jest bardzo aktywna w mediach tradycyjnych i społecznoścowych. Bywa na eventach, regularnie publikuje fotografie na instagramowym profilu. Teraz poszła o krok dalej i śladem mamy będzie rozwijać karierę kulinarną za pomocą telewizji.

W poniedziałek córka Magday Gessler opublikowała za pośrednictwem Instagrama fotografię z Dzień Dobry TVN, gdzie opowiadała o miejscach kulinarnego pożądania. Okazuje się, że w telewizji śniadaniowej właśnie rusza nowy cykl Lary.

CZYTAJ TAKŻE:
Rodzinna tragedia Krzysztofa Ibisza. Fani wspierają prezentera

„Zaczynamy! Mój nowy cykl już od środy w Dzień Dobry TVN” – napisała Gessler. Pod postem celebrytki nie brakowało przychylnych komentarzy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here