Nie żyje polski piłkarz ręczny. Dawid Jakubowski miał zaledwie 19 lat

0
Dawid Jakubowski
Dawid Jakubowski

Dosłownie przed chwilą pojawiła się tragiczna informacja o śmierci młodego, polskiego sportowca. Piłkarz ręczny, który występował w drużynie Piotrkowianin Piotrków Trybunalski, zmarł. Dawid Jakubowski miał zaledwie 19 lat.

Całe życie sportowe i nie tylko było przed nim. Młody, świetnie rokujący sportowiec odszedł przedwcześnie dziś w godzinach. Zgrozę budzą szczególnie okoliczności, w jakich życie stracił Dawid Jakubowski.

Informację o tym, że Dawid Jakubowski nie żyje, potwierdziły już czołowe kluby sportowe. Informuje o tym także ostatni klub Dawida – Piotrkowianin Piotrków Trybunalski.

Do wypadku doszło w miejscowości Jacentów w gminie Radoszyce. Zawodnik wypadł z drogi i wpadł do rzeki. Zginął na miejscu. Piotrkowianin Piotrków Trybunalski potwierdził tę informację.

Dawid Jakubowski nie żyje

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ewa Swoboda mistrzynią Europy! Przed startem wykonała odważny gest

Tragedia wydarzyła się w nocy z soboty na niedzielę. Nie wiadomo jeszcze, o której godzinie, bo leżące w rzecze kołami do góry auto marki volkswagen zauważył o 7 rano rowerzysta. Przybyli na miejsce wypadku strażacy przeszukiwali ten odcinek rzeki, aby upewnić się, że w pobliżu auta nie ma innych zwłok, bo nie było pewności, czy w aucie nie jechali pasażerowie.

Dawid Jakubowski to wychowanek KSSPR-u Końskie, który trafił do Piotrkowianina przed sezonem 2018/19. Był ponadto reprezentantem Polski juniorów. Wziął także udział w ME 2018. Uznawano go za jednego z najbardziej utalentowanych kołowych w kraju. W Superlidze zagrał dwa mecze, ostatni 23 lutego z VIVE Kielce.

Dawid Jakubowski nie żyje
Dawid Jakubowski nie żyje

Dawid Jakubowski występował na pozycji obrotowego. Uczył się Liceum Ogólnokształcącym w Końskich, był w klasie maturalnej.

źródło: Echo Dnia / SPR Stal Mielec

OTOPRESS
Ten materiał to wynik pracy zespołowej. Lista autorów portalu: tutaj Znalazłeś/aś w naszym materiale błąd lub niedopatrzenie? Napisz do nas: [email protected]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here