Lider Bayer Full atakuje TVN! Jego wypowiedź podbija internet [WIDEO]

Sławomir Świerzyński, lider zespołu Bayer Full, w mocnych słowach skrytykował dziennikarzy stacji TVN24. Jego wypowiedź, opublikowana w formie nagrania wideo, cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych

Sławomir Świerzyński nieprzerwanie od 1995 roku angażował się w politykę prowadzoną przez “ludowców”. Czarę goryczy przelało przystąpienie do Koalicji Europejskiej z ugrupowaniami lewicowymi.

Ponadto Świerzyńskiemu, podobnie jak większości Polaków, nie podoba się promowanie ideologii LGBT+ przez polityków głównej partii opozycyjnej. Lider Bayer Full odszedł z PSLu, co odbiło się w mediach szerokim echem.

Wokalista zaznaczył, że Polskie Stronnictwo Ludowe utraciło szansę na to, by być partią centroprawicową. „PSL straciło szansę bycia centroprawicą, taką jak za Witosa. Partia, której hymnem jest Rota idzie razem z aborcjonistami, lewakami i komunistami, będzie razem z nimi walczyć z Kościołem, religią w szkołach i sprowadzać uchodźców. Zapowiada się ciekawy rok” – dodał.

Świerzyński został zaproszony do studia TVN24, gdzie miała odbyć się dyskusja na temat jego wystąpienia z PSL. W ostatniej chwili okazało się jednak, że program odwołano.

„Jestem w Złotych Tarasach. Powinienem być w stacji TVN24, do której zostałem zaproszony na godz. 18:15, a będąc już pod TVN-em zadzwoniono i dowiedziałem się, że „zmienił się program”, że nie będziemy rozmawiali na temat mojego wystąpienia z PSL-u” – mówi lider Bayer Full w opublikowanym wideo komentarzu.

Lider Bayer Full upokorzył TVN!

Muzyk nie krył rozżalenia postawą dziennikarzy TVN i zarzucił im, że dyskutują na jego temat, obarczają inwektywami, a nie pozwalają mu zabrać głosu.

CZYTAJ TAKŻE:
Paweł Kukiz podjął ważną decyzję. "To oszukiwanie wyborców"

– Okazuje się, że bębnią na mój temat aż huczy bez mojej obecności i bez mojej wiedzy. Wypowiadają się, że jestem podły, niedobry, że w ogóle jestem sprzedawczyk, itd. Drodzy państwo z TVN-u: troszeczkę kultury i troszeczkę honoru! Przydałoby się wam – stwierdził Świerzyński.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here