Dziwne wpisy Gessler na Facebooku. Gwiazda TVN się tłumaczy


Magda Gessler jest niezwykle aktywna w mediach społecznościowych. Niekiedy jej wpisy wyglądają jednak dziwnie. Gwiazda TVN postanowiła zabrać głos w sprawie, w której pojawiło się wiele niedomówień.

Magda Gessler jest jedną z najpopularniejszych gwiazd telewizji TVN. Restauratorka zawdzięcza swoją popularność występom w takich programach jak m.in. „Kuchenne Rewolucje” czy „Master Chef”. Gessler bywa w nich niezwykle emocjonalna, ale również okazuje ludziom sporo uczuć i troski, co doceniają fani. Dzięki temu cieszy się ona ogromną popularnością również w internecie.

Tam Magda Gessler jest niezwykle aktywna. Prowadzi swoje profile na Facebooku oraz Instagramie. Za ich pośrednictwem komunikuje się z fanami, jednak niekiedy robi to w sposób, który ich zaskakuje.

Magda Gessler publikuje dziwne wpisy. Teraz tłumaczy, o co chodzi

Jak wyglądają dziwne wpisy, które Gessler zamieszcza w mediach społecznościowych? Często bywają one nielogicznie, niezrozumiałe oraz pełne błędów, w tym m.in. literówek. Fani zauważają też, że restauratorka publikuje je głównie w nocy.

Głos w całej sprawie postanowiła zabrać wreszcie sama zainteresowana, która spotkała się z dziennikarzami „Faktu”. Magda Gessler przyznała, iż zdaje sobie sprawę, że niektórzy z jej sympatyków może podejrzewać, iż nietypowe wpisy są przez nią publikowane pod wpływem alkoholu. Restauratorka zdecydowanie zaprzecza jednak, iż taka sytuacja kiedykolwiek miała miejsce.

– Wszyscy myślą, że być może wypiłam kieliszek wina i stąd takie wpisy. A tak naprawdę chodzi o to, że ja mam bardzo zdrętwiałe palce od gotowania! Po prostu nie trafiam w odpowiednie litery na klawiaturze telefonu – powiedziała gwiazda telewizji TVN.

ZOBACZ:
Co się stało z Grabowskim? Jego wygląd zmienił się o 180 stopni

Gessler przyznaje, że nie zamierza robić z całej sprawy wielkiego halo. Co więcej, nie zamierza również nic zmieniać w swoich zachowaniu.

– Nie będę nic z tym robić. Jeśli popełniam błędy, to niech ludzie widzą, że mam kłopot! – mówi restauratorka.

Wypowiedź Gessler podzieliła fanów. Niektórzy wierzą w jej słowa, inni dalej mnożą teorie spiskowe. Gwiazda TVN wydaje się jednak niezbyt przejmować całą sprawą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here