Za te słowa możesz pójść do więzienia. Polityk ostrzega

Kilka dni temu Rafał Trzaskowski oficjalnie ogłosił realizację swojej obietnicy. Polityk podpisał kartę LGBT. jego decyzja wywołała ogromne kontrowersje. Wiele osób w mocnych słowach krytykowało zapisy deklaracji, Teraz okazuje się, że mogą mieć problemy.

– Mój slogan wyborczy to „Warszawa dla wszystkich”. Traktuję to poważnie. Warszawa musi być miastem tolerancyjnym i otwartym i stąd dzisiejsze spotkanie. Rozmawiałem z organizacjami, które bronią prawa wszystkich obywateli do równości – powiedział prezydent Warszawy podczas konferencji prasowej na temat karty LGBT.

To prawo zagwarantowane w konstytucji. Jestem zaniepokojony przejawami nietolerancji z ostatnich lat. Idąc w Paradzie Równości mówiłem, że dziś miejsce wszystkich polityków jest przy mniejszościach, które są zagrożone dyskryminacją – dodał.

Co zakłada karta LGBT? Jednym z najważniejszych zapisów jest stworzenie hostelu interwencyjnego dla osób LGBT. Mają one znaleźć w nim schronienie, jeżeli znajdą się w trudnej sytuacji życiowej. O finanse nie muszą się obawiać. Współfinansowanie hostelu wzięło bowiem na siebie Miasto Stołeczne Warszawa.

Te informacje wywołały sporo kontrowersji. Pod adresem Trzaskowskiego posypały się bowiem zarzuty.

Krytykujesz LGBT? Będziesz ścigany

O założeniach karty i programie edukacji seksualnej w Warszawie dyskutowali na antenie Superstacji wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej i Konrad Berkowicz z partii Wolność.

Paweł Rabiej, który deklaruje się jako homoseksualista, stwierdził, że miasto będzie ścigać tych, którzy porównują osoby LGBT z pedofilami.

ZOBACZ!
Paweł Adamowicz mógł żyć?! Lekarz mówi o poważnym błędzie

– Miałbym apel, żeby starannie pan ważył słowa – powiedział wiceprezydent Warszawy Paweł Rabiej do Konrada Berkowicza z partii Wolność podczas dyskusji.

– Stwierdzenia, że mamy zamiar wprowadzić (edukację seksualną) w programie żłobkowym czy przedszkolnym są nieuprawnione i nieprawdziwe. Każdy, kto je będzie rozpowszechniał, będzie ścigany przez prezydenta i miasto stołeczne Warszawa. Podobnie jak osoby, które zrównują osoby LGBT z pedofilią. Radzę ostrożnie ważyć swoje słowa w tej kwestii – mówił Rabiej.

17 KOMENTARZE

 1. LGBT to zboczency, zwyrodnialcy i pedofile i w d*** mam Trzaskowskiego i jego groźby. Nie byłem baranem glosujacym na tego agenta obcego mocarstwa.
  Gdzie moje prawa? Nie życzę sobie żeby mi dzieci deprawowali zwyrole „pedałując” się na ulicach publicznie! Jest to ATAKOWANIE moich uczuć i atakowanie konstytucji.
  Małżeństwo w Polsce to związek mężczyzny i kobiety. Tak jest w Biblii i Konstytucji. Bo jesteśmy Chrześcijańskim bastionem Europy i musimy pokazywać innym krajom drogę tępiąc zachowania „sprzeczne z naturą”

 2. slynny jasnowidz z Cchuchowa oznajmil ze trzaszkowski bedzie rzadzil w—a niecale dwa lata czy to sie sprawdzi mniemajcie tego okreslenia … nie oznajmil czesciowo czesci od rowera co bedzie czas , czy obiektywnie sie spelni ?

 3. Jestem kobieta po 80 –tce powiedz mnie jak mam cie nazywac kto cie wysral bo bylam mala to na to mowiono Howno wiec moze mnie powiedz moze ty jestes z innego swiatu a moze napiszesz na tym portaku ? kim i z kim i do czego ? ta powiastka A hrabia co ty nie jestes ?

  • Warszawiacy go wybrali. Gronkiewicz okradla tysiece warszawiakow z mieszkan a oni na prezydenta wybrali jej przydupasa. Czyzby az tak mozgi mieli wyprane w stolycy czy moze juz zakegalizowali marihuane ??? Co by nie bylo cala Polska ma z warszawki beke.

 4. Kiedy wreszcie ten Prawy Sprawiedliwy i katolicki PiS
  Plują na kościół deprawują dzieci w szkołach terroryzują szantażują prowokują lżą na heteroseksualnych Katolików.Znidwazaja Żołnierzy Wyklętych
  Kiedy PiS zakończy te haniebną agresję LBGT i lewicowego terroru
  Homoseksualisto Rabieju Swoją karta
  LBGT 12letnie zachęcacie dzieci do zgody na sex to jest zachęcanie do Pedofili
  LBGT to zboczeńcy !!!!!

 5. Jeżeli pozwolimy na to to już niedługo trzeba będzie z dzieci oka nie spuszczać bo zaraz i pedofili zalegalizuja.pewnie trzaskoski jest pedofile dlatego tak się zaangażował.gdzie prokuratura za jego pomysł już powinni go przetrzepać

 6. POwskie kundle!!!!! To jak na jp. J. K. sbckie kundle psy wieszają to jes fun! Ale jak na złodziei z PO (PZPR) wyrazisz krytykę to już paka???? Z chęciąbym na solo z toba kundlu wyskoczył! Na gołe piąchy! POkazałbyś swoj power!

 7. kundle SBcji trzepią business w Polsce od 30 lat! Knując, jątrząc…. zal mam do Jarka, że nie wsiadł do walca i te ścierwo nie rozjechał!!!! A bolka bym na laczach rozjechał czosnka jednego!

 8. No co ? Zdziwieni ? Ilu z was głosowało za wejściem do UE a takie „wartości” juz wtedy tam były wiec nie mówcie teraz ze „my nie wiedzieli” Pedofilie tez wam wcisną. Gdzie protesty tylko w gębie jestescie mocni.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here