Były premier wydał mocne oświadczenie. „Przykro mi, że muszę to upublicznić”

2

Izabela Olchowicz-Marcinkiewicz od dłuższego czasu walczy z byłym mężem. Kobieta twierdzi, że polityk nie płaci jej alimentów, o czym wielokrotnie informowała w mediach. Teraz Marcinkiewicz wydał oświadczenie ws. oskarżeń, które rzuca pod jego adresem była żona.

„Wyrok sądu w tej sprawie jest prawomocny. No chyba, że pan Marcinkiewicz jest ponad prawem.W sumie powinnam dostać 112 tys. zł, a nie zapłacił ani złotówki. Kodeks karny precyzuje to jasno. Za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego grozi grzywna, a nawet więzienie. Do 25. dnia każdego miesiąca mam dostawać 4 tys. zł alimentów” – przypomina kobieta w rozmowie z „Super Expressem”.

Izabela wskazuje, że komornicy nie są w stanie ściągnąć tych pieniędzy, ponieważ były premier nie ma ich na koncie.

Były premier wydał mocne oświadczenie

W opublikowanym na Facebooku oświadczeniu Kazimierz Marcinkiewicz odnosi się do zarzutów byłej żony. Twierdzi, że stała się ona jego… stalkerem.

„Jesienią 2009 roku przeprosiłem wszystkich Polaków zniesmaczonych obecnością mojego prywatnego życia w kolorowych mediach i obiecałem milczeć w sprawach prywatnych. Słowa dotrzymałem i nadal będę tego przestrzegał. Niestety od 4 lat zalewa mnie fala hejtu, szkalowania, kłamstw i pomówień ze strony mojej byłej żony, od której odszedłem 6 lat temu. Myślałem, że z czasem to minie. Niestety była żona stała się moim stalkerem” – pisze były premier.

Marcinkiewicz przyznaje, że ma dług u byłej żony. Nie ma jednak stałej comiesięcznej pensji, która pozwalałaby mu regulować alimenty na bieżąco”.

„W ostatnim roku nie miałem dużych sukcesów. Każdym sukcesem dzieliłem się sprawiedliwie, ale zaległości się powiększały. Stalkerka o tym wie, bo odpowiednie dokumenty przedstawiłem sądowi oraz wielokrotnie ją o tym informowałem. Gdy którykolwiek projekt doprowadzę do końca, rozliczę się z zaległości” – zapewnia.

CZYTAJ TAKŻE:
Były premier wydał mocne oświadczenie. "Przykro mi, że muszę to upublicznić"
”]

Marcinkiewicz wypomina również byłej żonie, że ta sprzedała mediom prywatny film z jego udziałem. „Co więcej w ubiegłym roku ukazał się filmik nakręcony przez moją byłą żonę, gdy nagi byłem w toalecie. Filmik ten został sprzedany szmatławcom za – podobno – 50.000 zł.

„Czy taki filmik nie jest dowodem na przemoc? Nikt tego nie dostrzegł, bo ten filmik dotyczy faceta, a nęka kobieta, która z żony słała się stalkerem – pisze Marcinkiewicz.

Marcinkiewicz był dwukrotnie żonaty. Z pierwszą żoną Marią, z którą rozwiódł się w 2009, ma czworo dzieci. Po raz drugi ożenił się w sierpniu tego samego roku z Izabelą Olchowicz, z którą się rozwiódł w 2018.

2 KOMENTARZE

  1. TY KURWA KŁAMCO… ILE DOSTAŁEŚ OD BANKU ANGLII ZA OBNAŻENIE SŁABYCH STRON GOSPODARKI POLSKIEJ ZDRAJCO , TAKICH JAK TY TO NA ROZWAŁKĘ …..

    0
  2. Cześć, nazywam się Alicja, jestem bardzo szczęśliwy. Po sześciu latach związania się z Markiem zerwał ze mną, zrobiłem wszystko, aby go sprowadzić, ale wszystko było na próżno, tak bardzo go pragnąłem z powodu miłości Mam dla niego, błagałem go o wszystko, składałem obietnice, ale on odmówił. Wyjaśniłem mój problem znajomemu, a ona zasugerowała, że ​​powinienem raczej skontaktować się z rzucającym czar, który mógłby mi pomóc rzucić zaklęcie, aby go sprowadzić, ale jestem typem, który nigdy nie wierzył w zaklęcie, nie miałem wyboru, jak spróbować, Przesyłając e-mailem czar rzucający na niego zaklęcie, aby powrócił do mojego życia, opowiedziała mi o Drigbinovii, która pomaga mu uzyskać awans w jej pracy, nigdy nie wierzę w magię, ale postanowiłem spróbować. Tak więc wysłałem wiadomość na adres e-mail i wyjaśniłem mu wszystko, powiedział mi, że nie było problemu, że wszystko będzie w porządku przed trzema dniami, że mój ex powróci do mnie przed upływem trzech dni, rzucił zaklęcie i zaskakująco na drugiego dnia było około 16.00. Mój były zadzwonił do mnie, byłem tak zaskoczony, że odpowiedziałem na wezwanie i wszystko, co powiedział, było takie, że tak bardzo mu przykro z powodu wszystkiego, co się wydarzyło, że chciał, bym wrócił do niego, że tak bardzo mnie kocha. Byłem tak szczęśliwy i poszedłem do niego, że tak zaczęliśmy razem żyć szczęśliwie. Od tego czasu złożyłem obietnicę, że każdy, kogo znam, ma problem z relacjami, byłbym pomocny tej osobie, odsyłając ją do jedynego prawdziwego i potężnego czarodzieja, który pomógł mi z moim własnym problemem. e-mail: doctorigbinovia93@gmail.com możesz wysłać do niego e-mail, jeśli potrzebujesz pomocy w związku lub w innych podobnych zaklęciach, takich jak Zaklęcia miłosne, Zaklęte zaklęcia miłosne, Zaklęcia rozwodowe, Czary małżeńskie, Zaklęcie zaklęcia, Zaklęcia rozłamujące, Zakaz przeszłego Kochanka, Ty chcesz awansować w swoim biurze / zaklęcie Loterii, chcesz zaspokoić swojego kochanka, możesz podziękować mi później chłopaki

    0

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here