Jakubiak stanął oko w oko z Kurskim! Wszystko mu wygarnął [WIDEO]

Marek Jakubiak stanął oko w oko z prezesem TVP, Jackiem Kurskim. Do spotkania doszło w Sejmie zupełnie przypadkowo. 

Marek Jakubiak to jeden z najpopularniejszych posłów na prawicy. Niedawno dołączył od do koalicji Konfederacja, gdzie wspólnie z Januszem Korwin-Mikkem, Narodowcami, Grzegorzem Braunem i Liroyem wystartuje w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

Jakubiak cieszy się sporą popularnością narzeka jednak, że bardzo rzadko zapraszany jest do telewizji TVP Info. Traf chciał, że były poseł Kukiz’15 mógł wylać swoje żale… prezesowi TVP. Przez przypadek spotkał go bowiem na sejmowym korytarzu. Do rozmowy w cztery oczy doszło niespodziewanie.

Marek Jakubiak vs Jacek Kurski

Marek Jakubiak, korzystając z okazji, postanowił zwrócić prezesowi TVP uwagę, iż od kilku miesięcy nie ma go w TVP Info. Jacek Kurski odpierał jednak zarzuty twierdząc, że poseł był ostatnio w Telewizji Polskiej.

– Panie pośle, jakiś uderzająco podobny do pana mężczyzna skarży się, że nie jest zapraszany do telewizji – żartował Jacek Kurski.

– No to są pomówienia – odparł Jakubiak.

– Jakiś facet, który się podaje, że jest Jakubiak. Wygląda prawie jak tak samo jak pan. Skarży się, że nie ma go w telewizji. A ja go ciągle widzę w telewizji, my musimy go namierzyć! – kontynuował swoją ironiczną wypowiedź prezes Telewizji Polskiej.

Były poseł Kukiz’15 przyznał, że owszem, zaproszono go, jednak do TVP1, które nie ma typowo politycznego charakteru. Marek Jakubiak przyznał, że w TVP Info, gdzie odbywają się polityczne debaty, ostatnio był cztery miesiące temu.

CZYTAJ TAKŻE:
Skandal w niemieckim serialu! W ten sposób przedstawili Polaków

– W „Woronicza 17” byłem dwa i pół roku temu – powiedział Marek Jakubiak.

– Ale „Jedynka” ciągle pana bierze – odparł wyraźnie speszony Jacek Kurski.

– A jednak pan ciągle mnie widzi, to jest podejrzane – uderzył ripostą poseł.

Internauci twierdzą, że brak Jakubiaka w programach TVP związany jest z faktem, iż po odejściu z Kukiz’15 postanowił on budować swoją partię polityczną. Miałaby być ona zagrożeniem dla Prawa i Sprawiedliwości. Są to jednak tylko spekulacje. Nie wiadomo, dlaczego Jakubiak jest nie pojawia się na antenie TVP Info.