Co ona wygaduje? Posłanka PO szokuje swoją wypowiedzią [WIDEO]

Joanna Mucha, posłanka Platformy Obywatelskiej, była gościem Jarosława Kuźniara w programie Onet Rano. Słowa, które wypowiedziała na antenie zszokowały widzów, który oglądali program na żywo.

Joanna Mucha to jedna z czołowych posłanek Platformy Obywatelskiej. Jej wypowiedzi nie raz i nie dwa budzą kontrowersje. Wszyscy zapewne pamiętamy, gdy podczas sławetnego puczu w grudniu 2016 roku Mucha recytowała wiersz. Stała się wówczas gwiazdą internetu.

Wiele wskazuje na to, że swój „sukces” powtórzy teraz. Mucha gościła bowiem w programie Onet Rano, który prowadził Jarosław Kuźniar. Podczas rozmowy z nim posłanka wypowiedziała słowa, które wprawiły w zdumienie internautów oraz widzów programu. Przedstawicielka partii opozycyjnej namalowała bowiem apokaliptyczną wizję związaną z ewentualnym zwycięstwem PiS w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Joanna Mucha szokuje widzów

Joanna Mucha zwiastowała tragedię związaną z ewentualnym zwycięstwem PiS w nadchodzących wyborach parlamentarnych. Jej wizja może przerażać, jednak jednocześnie trudno uwierzyć, iż posłanka wypowiada te słowa na poważnie.

– Jeśli jesienią PiS wygra, to następne uczciwe wybory, przeprowadzone zgodnie z regułami naszego świata, będziemy mieli za dekadę. Nie będzie wolnych mediów, wolnych mediów nie będzie, jeśli wygra PiS. Nie będzie wolności zgromadzeń, wyprowadzą nas z UE – oświadczyła Joanna Mucha z pełną powagą.

Internauci byli zszokowani słowami posłanki. Wielu z nich po prostu żartowała. Pod niniejszym filmem znalazło się wiele prześmiewczych komentarzy. Poniżej zamieszczamy niektóre z nich.

– Niech patrzy pozytywnie. Jak PiS wygra wybory na jesieni, to będzie miała baaaardzo dużo czasu na bieganie wokół stadionu Nagrodowego. Ci z PO zawsze tłumaczyli, że trzeba optymistycznie myśleć, a sami takie smutasy pesymistyczne – napisał jeden z komentujących.

CZYTAJ TAKŻE:
Polski patostreamer prawie zabił na wizji kolegę. Wstrząsające nagranie

– Straszeniem PiS grzali nas całe 8 lat. Jak widać nie mają nic do zaoferowania i dalej zajmują się straszeniem. Czy oni po przegranych wyborach nie widzą, że to nie działa? – dodał kolejny.

– No cóż, kłamie świadomie. Mobilizuje elektorat przed wyborami tymi durnotami – napisał bez ogródek pan Paweł, który wyraźnie nie mógł znieść tego, co opowiada Mucha.