Środowiska LGBT wpadną w szał. Kaczyński przed chwilą ogłosił decyzję

5
Lider PiS Jarosław Kaczyński o LGBT
Lider PiS Jarosław Kaczyński o LGBT

Prezes PiS Jarosław Kaczyński i tak nie ma co liczyć na sympatię osób homoseksualnych. Jednakże teraz prawdopodobnie będzie jeszcze gorzej. Lider partii rządzącej przedstawił bowiem stanowisko, które nie pozostawia najmniejszych wątpliwości.

Od dawna zastanawiamy się, jaką rolę w nowoczesnej Polsce będą pełnić osoby homoseksualne. I wiele wskazuje na to, że nie dążą one do braku dyskryminacji, a do bycia grupą uprzywilejowaną. Karta LGBT, co nie dziwi, budzi gigantyczne kontrowersje.

Skrajna lewica chce jednak pójść o krok dalej. A tam, gdzie chce się indoktrynować dzieci, musi pojawić się sprzeciw. Na szczęście polskie siły konserwatywne nie pozostają obojętne. I na szczęście PiS wciąż ma większość i wpływ na to, jak wygląda nasz kraj. Wielu chciałoby z Warszawy zrobić drugi Amsterdam.

Jarosław Kaczyński mówi wprost. Prezes PiS chce bronić Polaków przed inwazją LGBT

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Morawiecki zachwycony. Oto, co szef NATO powiedział o Polsce

Widzi to prezes Prawa i Sprawiedliwości. I mówi wprost, co rząd ma zamiar zrobić w kwestii – jak to nazwał – seksualizacji dzieci oraz wszechobecnej indoktrynacji. Przekaz jest jasny i bez wątpienia nie spodoba się ludziom, którzy chcą flagi biało-czerwone zastępować tęczowymi.

Jarosław Kaczyński na konwencji PiS w Jesionce podkreślił, że rodzina jest najważniejsza. Istnieje jednak jeden kłopot, na który prezes PiS zwrócił uwagę. – Tym zagrożeniem jest atak na rodzinę, atak na dzieci – stwierdził prezes PiS.

Wyjaśnił, że chodzi „pewną specyficzną socjotechnikę”, w której centrum jest seksualizacja dzieci. – Włosy na głowie dęba stają – dodał. Później padły słowa jeszcze mocniejsze. Kaczyński zadeklarował bowiem, że PiS będzie broniło polskie rodziny przed „nowoczesną” ideologią.

– Trudno to nazwać wychowaniem; to nie jest wychowanie, to jest właśnie socjotechnika mająca zmienić człowieka. Co jest w jej centrum? Otóż w jej centrum jest bardzo wczesna seksualizacja dzieci. To jest nie do uwierzenia. Ja sam póki nie przeczytałem, nie mogłem w to uwierzyć, ale to ma się zacząć w okresie 0-4, czyli od urodzenia do czwartego roku życia – powiedział prezes PiS

Poniżej przedstawiamy wideo z całą wypowiedzią.

źródło: TVP Info

5 KOMENTARZE

  1. Żadnej akceptacji dla homoniewiadomo .Nie życzę sobie aby moje dzieci były faszerowane znakami i jeszcze to zaakceptowały.

    8+
  2. Popieram PiS w zupełności. Nie życzę sobie aby ktoś niszczył psychikę mojego dziecka i uczył jak może być homoniewiadomo. Brawo Jarosławie Kaczyński tak trzymaj

    8+
  3. Jestem zdruzgotana tym, jak ci ludzie niszczą Polskę. Osoby homoseksualne to NADAL ludzie i nic nigdy tego nie zmieni, więc nie mam pojęcia, dlaczego ludzie zakazują normalnie kochać innym. Cofamy się w rozwoju, proszę państwa, cofamy się i to porządnie

    1+

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here